Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  10 - 15 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  10 - 15 lat
Nr  3. Dziewcząt, 50m klasyczny  10 - 15 lat
Nr  4. Chłopców, 50m klasyczny  10 - 15 lat
Nr  5. Dziewcząt, 200m grzbietowy  10 - 15 lat
Nr  6. Chłopców, 200m grzbietowy  10 - 15 lat
Nr  7. Dziewcząt, 100m motylkowy  10 - 15 lat
Nr  8. Chłopców, 100m motylkowy  10 - 15 lat
Nr  9. Dziewcząt, 200m zmienny  11 - 15 lat
Nr  10. Chłopców, 200m zmienny  11 - 15 lat
Nr  11. Dziewcząt, 100m dowolny  10 - 15 lat
Nr  12. Chłopców, 100m dowolny  10 - 15 lat
Nr  13. Dziewcząt, 100m klasyczny  10 - 15 lat
Nr  14. Chłopców, 100m klasyczny  10 - 15 lat
Nr  15. Dziewcząt, 200m motylkowy  12 - 15 lat
Nr  16. Chłopców, 200m motylkowy  12 - 15 lat
Nr  17. Dziewcząt, 100m grzbietowy  10 - 15 lat
Nr  18. Chłopców, 100m grzbietowy  10 - 15 lat
Nr  19. Dziewcząt, 400m dowolny  11 - 15 lat
Nr  20. Chłopców, 400m dowolny  11 - 15 lat
Nr  21. Dziewcząt, 50m motylkowy  10 - 15 lat
Nr  22. Chłopców, 50m motylkowy  10 - 15 lat
Nr  23. Dziewcząt, 50m grzbietowy  10 - 15 lat
Nr  24. Chłopców, 50m grzbietowy  10 - 15 lat
Nr  25. Dziewcząt, 200m klasyczny  11 - 15 lat
Nr  26. Chłopców, 200m klasyczny  11 - 15 lat
Nr  27. Dziewcząt, 200m dowolny  10 - 15 lat
Nr  28. Chłopców, 200m dowolny  10 - 15 lat
Nr  29. Dziewcząt, 400m zmienny  12 - 15 lat
Nr  30. Chłopców, 400m zmienny  12 - 15 lat


Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Warszawy w pływaniu
Warszawa, 3- - 4-6-2011


Konkurencja 1
2011-06-03 - 9:00
Dziewcząt, 50m dowolny 10 - 15 lat
Wyniki

Top Times "Poland" - 11
Top Times "Poland" 12
Top Times "Poland" 13
Top Times "Poland" 14
Top Times "Poland" 15
30.33
28.02
27.15
26.53
25.84
  ZACHARSKA, Inga
PAWLACZEK, Natalia
SOKOŁOWSKA, Diana
SOKOŁOWSKA, Diana
KORC, Agata
REWAR
ZROPO
JUBIA
JUBIA
AWWRO
Warsaw
Ostrowiec
Ostrowiec Sw
Gliwice
Malta (GER)
2005-12-02
2005-12-10
2009-12-12
2010-06-03
2001-07-08

Punkty: FINA 2011  
Pozycja     Rok ur.   Czas Pkt.    
10 lat  


1.   WOŹNIAK, Zofia 01 Uks 307 35.44 300    
2.   SOKÓŁ, Zuzia 01 IKS Konstancin 35.90 288    
3.   MAZURKIEWICZ, Basia 01 IKS Konstancin 36.26 280    
4.   SIDORCZUK, Toska 01 Uks Pingwiny 36.30 279    
5.   LASKOWSKA, Natalia 01 Uks Pingwiny 36.60 272    
6.   GOŁĘBIEWSKA, Dominika 01 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 37.01 263    
7.   JUC, Aleksandra 01 UKS Meduza 37.07 262    
8.   BOCHENEK, Anna 01 UKS Meduza 37.08 262    
9.   KOZŁOWSKA, Hanna 01 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 38.46 234    
10.   SZUBARTOWSKA, POLA 01 Muks Rekin Bydgoszcz 39.50 216    
11.   SOLUCH, Nikola 01 Mlks Znicz Delfin Kłobuck 39.56 215    
12.   SUDAK, Zuzanna 01 Uks Orka Warszawa 40.33 203    
13.   KIN, NATALIA 01 Muks Rekin Bydgoszcz 40.45 201    
14.   RUDNICKA, Ewa 01 UKS Victoria Józefów 41.38 188    
15.   CIEPLAK, Aleksandra 01 UKS OLIMPIC Warka 41.53 186    
16.   GÓRSKA, Hania 01 IKS Konstancin 42.12 178    
17.   PODSIADŁY, Agata 01 IKS Konstancin 42.55 173    
18.   DĄBROWSKA, Oliwia 01 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 43.38 163    
    SZYBIELSKA, Aneta 01 Uks Orka Warszawa 43.38 163    
20.   RÓŻAŃSKA, Jaśmina 01 MUKP Warszawianka Wodny Park 44.13 155    
21.   CZOCH, Ines 01 UKS Jagiellonka 45.67 140    
22.   KWITOWSKA, Natalia 01 UKS Victoria Józefów 46.46 133    
23.   DALKE, Agata 01 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 46.49 132    
24.   CHODÓR, Kamila 01 UKS OLIMPIC Warka 46.99 128    
25.   STOLARSKA, Klaudia 01 Uks Orka Warszawa 50.50 103    
26.   PIEŃKOWSKA, Sara 01 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 50.81 101    
27.   DĄBROWSKA, Natalia 01 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 51.88 95    
28.   SZABLEWSKA, Agnieszka 01 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 52.36 93    
29.   CZAJKOWSKA, Lea 01 IKS Konstancin 55.32 78    
30.   CHŁUDA, Dominika 01 MUKP Warszawianka Wodny Park 59.14 64    
DYSKW.   SOBCZYK, Paulina 01 Uks Orka Warszawa 41.71
    O-4 - Przedwczwsny start


11 lat  


1.   SOLAK, Anna 00 Klub Pływacki MZOS Płock 32.47 390    
2.   JAWORSKA, Marcelina 00 GOSiR Piaseczno 32.87 376    
3.   REKS, ALEKSANDRA 00 Buks   Warszawa 33.17 366    
4.   SADOWSKA, karolina 00 UKS G- 8 Bielany 34.00 339    
5.   STASZCZYK, Natalia 00 IKS Konstancin 34.21 333    
6.   GLIWA, HANNA 00 Buks   Warszawa 34.28 331    
7.   ODZIEMCZYK, Maja 00 Uks Pirania Targówek 34.71 319    
8.   KARASIŃSKA, Karolina 00 Uks 307 34.79 317    
9.   PIECHOTA, Justyna 00 Uks 190 Łódź 35.16 307    
10.   LUBASZKA, Magdalena 00 Sinnet Warszawa 35.35 302    
11.   CHMIELEWSKA, Anete 00 UKS OLIMPIC Warka 35.47 299    
12.   WĘCLEWSKA, Anna 00 Uks Pirania Targówek 35.58 296    
13.   PIEKUT, Zofia 00 MKS Polonia Warszawa 35.96 287    
14.   CICHOCKA, Malwina 00 Uks Pirania Targówek 35.97 287    
    PACHOWSKA, Wiktoria 00 UKS Jagiellonka 35.97 287    
16.   FURMAŃSKA, Kalina 00 IKS Konstancin 36.00 286    
17.   ABRAMOWICZ, Julia 00 IKS Konstancin 36.23 280    
18.   KUŁAGOWSKA, Maria 00 MTKP Delfin Toruń 36.37 277    
19.   SOLIWODA, Martyna 00 UKS G- 8 Bielany 36.40 277    
20.   ZŁOTNIK, Julia 00 UKS Jagiellonka 36.48 275    
21.   SIWEK, Hania 00 UKS Wilanowia 36.68 270    
22.   BOGDANOWICZ, Agata 00 IKS Konstancin 36.88 266    
23.   KOŚCIANEK, Natalia 00 UKS OLIMPIC Warka 37.05 262    
24.   OWCZAREK, Julia 00 Mlks Znicz Delfin Kłobuck 37.32 257    
25.   OLBRYŚ, Ola 00 UKS G- 8 Bielany 37.48 253    
26.   SOWA, Agata 00 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 37.54 252    
27.   WYSOCKA, Natalia 00 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 37.57 251    
28.   OLSZYNSKA, JULIA 00 Buks   Warszawa 37.71 249    
29.   KORZENIEWSKA, Natasza 00 UKS Victoria Józefów 37.73 248    
30.   WYSOKIŃSKA, Agnieszka 00 UKS G- 8 Bielany 37.84 246    
31.   CZAPSKA, Karolina 00 MUKP Warszawianka Wodny Park 38.05 242    
32.   WIECIŃSKA, Anna 00 MTKP Delfin Toruń 38.16 240    
33.   DEMIANIUK, MAJA 00 Buks   Warszawa 38.18 240    
34.   LEJZAK, Julia 00 IKS Konstancin 38.26 238    
35.   KACPRZAK, Aleksandra 00 UKS OLIMPIC Warka 38.36 236    
36.   GLINKA, Wiktoria 00 MKS Polonia Warszawa 38.40 235    
37.   SOBKOWSKA, Gosia 00 UKS Wilanowia 38.53 233    
38.   SIKORSKA, Maria 00 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 38.60 232    
39.   KACPRZAK, Agata 00 UKS OLIMPIC Warka 38.71 230    
40.   KUBIAK, Karolina 00 UKS G- 8 Bielany 38.72 230    
41.   DERBICH, WIKTORIA 00 IUKS Muszelka 38.99 225    
42.   GRZEJDA, Maria 00 Uks Orka Warszawa 39.26 220    
43.   ALEKSIEWICZ, Ewelina 00 UKS G- 8 Bielany 39.44 217    
44.   SZARPAK, Anna 00 Uks 307 39.54 216    
45.   CIPORSKA, Katarzyna 00 MKS Polonia Warszawa 39.62 214    
46.   CZOMOREK, Julia 00 UKS Wilanowia 39.71 213    
47.   ALBERSKA, Izabela 00 UKS OLIMPIC Warka 39.80 211    
48.   MURIĆ, Sabina 00 MKS Polonia Warszawa 39.99 208    
49.   PIPCZYŃSKA, Kamila 00 UKS Victoria Józefów 40.11 207    
50.   KAZMIERCZAK, KALINA 00 Buks   Warszawa 40.34 203    
51.   CZAPSKA, Celina 00 MKS Polonia Warszawa 40.39 202    
52.   KONOPKA, Matylda 00 Uks Orka Warszawa 40.55 200    
53.   BOROWSKA, Agnieszka 00 MKS Polonia Warszawa 40.58 199    
54.   WIATER, Kasia 00 UKS G- 8 Bielany 40.72 197    
55.   SUDAK, Magdalena 00 Uks Orka Warszawa 40.76 197    
56.   LISKOWACKA, Klaudia 00 MKS Polonia Warszawa 40.90 195    
57.   KOBIŃSKA, Angelika 00 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 40.96 194    
58.   BEREZA, Agata 00 MTKP Delfin Toruń 41.14 191    
59.   STOPCZYK, Dominika 00 UKS Wilanowia 41.16 191    
60.   MIŁKOWSKA, Oliwia 00 UKS Wilanowia 41.91 181    
61.   ZBIKOWSKA, ZUZANNA 00 ORKA Ciechanów 42.21 177    
62.   OTTO, Oliwia 00 UKS Wilanowia 42.26 177    
63.   RUSZKE, Karolina 00 MUKP Warszawianka Wodny Park 42.96 168    
64.   CZUBA, Zuzia 00 UKS Wilanowia 43.90 157    
65.   ROGUSKA, Klara 00 UKS Wilanowia 43.95 157    
66.   MURZYŃSKA, Aleksandra 00 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 44.06 156    
67.   SIEDLECKA, Sandra 00 MUKP Warszawianka Wodny Park 44.70 149    
68.   PARZONKO, Marta 00 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 44.91 147    
69.   SAŁAWIŁA, Wiktoria 00 IKS Konstancin 45.08 145    
70.   TRZCIŃSKA, Zuzanna 00 MKS Polonia Warszawa 45.25 144    
71.   TERLECKA, Kasia 00 MUKP Warszawianka Wodny Park 47.07 128    
72.   BIENIEK, Gabi 00 UKS Wilanowia 48.53 116    
73.   MYŚLIWIEC, Asia 00 MUKP Warszawianka Wodny Park 50.21 105    
74.   PRZYDATEK, Ewa 00 UKS Wilanowia 51.23 99    
75.   URAWSKA, Zuzanna 00 MUKP Warszawianka Wodny Park 54.26 83    
76.   PARTEKA, Jagienka 00 UKS Wilanowia 54.89 80    


12 lat  


1.   PIECHOTA, PAULINA 99 Uks 190 Łódź 30.93 451    
2.   SZYPULSKA, Julia 99 Uks 307 31.61 423    
3.   KUZEBSKA, Karolina 99 GOSiR Piaseczno 31.66 421    
4.   RZOŃCA, Patrycja 99 UKS "Piątka" Konstantynów Łódzki 32.21 399    
5.   NOWAKOWSKA, NATALIA 99 Uks 190 Łódź 32.22 399    
6.   NIEDŹWIECKA, KATARZYNA 99 Uks 190 Łódź 32.24 398    
7.   SKARŻYŃSKA, ALEKSANDRA 99 IUKS Muszelka 32.52 388    
8.   TOKARSKA, Emilia 99 PUKS Płońsk 32.60 385    
9.   MAJTCZAK, PAULINA 99 Uks 190 Łódź 32.89 375    
10.   RADOMSKA, SANDRA 99 Uks 190 Łódź 32.94 373    
11.   KNYCHALSKA, Karolina 99 Uks 190 Łódź 32.96 373    
12.   PODRAŻKA, Zuzanna 99 Orka Sochaczew 33.01 371    
13.   DUDEK, Sylwia 99 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 33.15 366    
14.   CIEŚLIKOWSKA, Gabriela 99 Uks Pingwiny 33.82 345    
15.   KORDOWSKA, KLAUDIA 99 Buks   Warszawa 33.98 340    
16.   MARKOWICZ, PATRYCJA 99 UKS G- 8 Bielany 34.00 339    
17.   JEZIORSKA, Karolina 99 Mlks Znicz Delfin Kłobuck 34.01 339    
18.   TYSZKA, Wiktoria 99 UKS Jagiellonka 34.11 336    
19.   KOŁODZIEJCZYK, Anna 99 UKS Wilanowia 34.32 330    
20.   PEREIRA-MOJSA, Monika 99 UKS Jagiellonka 34.36 329    
21.   SMOŁA, Monika 99 MTKP Delfin Toruń 34.51 325    
22.   TARGOŃSKA, Jagoda 99 UKS Wilanowia 34.60 322    
23.   REDKO, DIANA 99 IUKS Muszelka 34.62 322    
24.   SZEWCZYK, Zuzanna 99 Śródmiejski U.K.S. Polna Warszawa 34.78 317    
25.   ĆWIL, Angelika 99 GOSiR Piaseczno 34.83 316    
26.   SUCHECKA, Katarzyna 99 UKS Ostrobramska 35.06 310    
27.   ŚWIDERSKA, KARINA 99 Buks   Warszawa 35.12 308    
28.   BAZYLKO, Joanna 99 UKS Jagiellonka 35.33 303    
29.   STRZAŁKOWSKA, MAŁGORZATA 99 UKS G- 8 Bielany 35.40 301    
30.   BUJNOWICZ, Julia 99 Buks   Warszawa 35.78 291    
31.   REINGRUBER, KLAUDIA 99 UKS G- 8 Bielany 36.01 286    
32.   SZYMCZYKIEWICZ, Ada 99 UKS Wilanowia 36.21 281    
33.   ROŻNIAK, KAROLINA 99 UKS G- 8 Bielany 36.39 277    
34.   GALICKA, Martyna 99 Buks   Warszawa 36.49 275    
35.   DYDYCZ, Maria 99 UKS Ostrobramska 36.53 274    
36.   PEREIRA-MOJSA, Milena 99 UKS Jagiellonka 37.62 250    
37.   KLIMEK, Karolina 99 Uks 307 37.69 249    
38.   MASIANIS, Zuzanna 99 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 37.86 246    
39.   DYBALSKA, Kamila 99 Buks   Warszawa 38.80 228    
40.   STRZELECKA, Katarzyna 99 Orka Sochaczew 38.81 228    
41.   KANTORSKA, Daria 99 UKS Kapry-Armexim Pruszków 39.04 224    
42.   PASZKOWSKA, Jowita 99 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 42.71 171    


13 lat  


1.   GÓRECKA, Marta 98 UKS Wilanowia 28.89 554    
2.   PRZYBYSŁAWSKA, Aleksandra 98 MKS Wodnik Radom 29.29 531    
3.   NOGAJ, Paulina 98 MKS Wodnik Radom 30.34 478    
4.   ADAMKIEWICZ, KAROLINA 98 ORKA Ciechanów 30.99 448    
5.   JACKIEWICZ, Weronika 98 UKS Kapry-Armexim Pruszków 31.19 440    
6.   WARSZAWSKA, Nicola 98 KS Delfin Gdynia 31.73 418    
7.   ROSIŃSKA, Julia 98 Uks "polonez" Wyszków 31.88 412    
8.   ZDUNIAK, Katarzyna 98 UKS G- 8 Bielany 31.92 410    
9.   JANKOWSKA, Klaudia 98 UKS Ostrobramska 32.06 405    
10.   SADOCH, Paulina 98 UKS G- 8 Bielany 32.14 402    
11.   KONDRASIUK, Małgorzata 98 MUKP Warszawianka Wodny Park 32.17 401    
12.   RYZINSKA, Daria 98 MKS "Ros" Pisz 32.85 376    
13.   ŁAPIŃSKA, Justyn 98 UKS Jagiellonka 33.43 357    
14.   EZERSKYTE, Emilija 98 Gintaras Sport Center Klaipeda 33.60 352    
15.   ZIELIŃSKA, Julia 98 UKS Meduza 33.72 348    
16.   STANIASZEK, Dominika 98 PUKS Wola Warszawa 33.77 346    
17.   RAGAN, DAGMARA 98 UKS Dwójka Sochaczew 33.78 346    
18.   BALAJCZA, Emma 98 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 34.12 336    
19.   KAZIMIERSKA, Dominika 98 UKS Jagiellonka 34.16 335    
20.   SZYMCZUK, Paulina 98 Uks "polonez" Wyszków 34.32 330    
21.   BALAJCZA, Laura 98 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 35.30 303    
22.   JABŁOŃSKA, Karolina 98 MKS Polonia Warszawa 36.35 278    
23.   SAKS, Dominika 98 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 39.11 223    
DYSKW.   WILK, Weronika 98 MKS Polonia Warszawa 30.72
    O-4 - Przedwczwsny start
DYSKW.   CZAPSKA, Alina 98 MKS Polonia Warszawa 35.09
    O-4 - Przedwczwsny start


14 lat  


1.   DORNOWSKA, Adrianna 97 MUKS Piętnastka AQUA Bydgoszcz 28.97 549    
2.   TURAJCZYK, Aleksandra 97 UKS "Piątka" Konstantynów Łódzki 29.08 543    
    KRÓLAK, Agata 97 UKS Kapry-Armexim Pruszków 29.08 543    
4.   RÓŻYCKA, Magdalena 97 MKS Jedynka Łódź 29.46 522    
5.   WAŚNIEWSKA, Wiktoria 97 KS 1 Ożarów Mazowiecki 29.58 516    
6.   NITA, Anna 97 UKS "Piątka" Konstantynów Łódzki 29.74 508    
7.   WÓJCIK, CLAUDIA 97 Klub Sportowy ' Warta ' Poznań 30.26 482    
8.   BARTOSZYŃSKA, ANNA 97 Ukp Wodnik Włocławek 30.85 455    
9.   PILARSKA, Zofia 97 Uks Pingwiny 30.91 452    
10.   SZTUKOWSKA, Martyna 97 MUKS Piętnastka AQUA Bydgoszcz 31.19 440    
11.   KNIFEL, Monika 97 MKS Jedynka Łódź 31.27 437    
12.   JASTRZĘBSKA, Joanna 97 MKS Jedynka Łódź 31.35 433    
13.   RYBIŃSKA, Olga 97 GOSiR Piaseczno 31.69 419    
14.   KOPICZKO, Sandra 97 MKS Medyk Giżycko 31.78 416    
15.   BODALSKA, Magdalena 97 KS 1 Ożarów Mazowiecki 31.84 413    
16.   OLEJNICZAK, Zuzanna 97 MKS Jedynka Łódź 32.14 402    
17.   BERENT, Małgorzata 97 UKS Wilanowia 32.22 399    
18.   NOWICKA, Iga 97 Uks "polonez" Wyszków 32.37 393    
19.   PECZENIUK, Oliwia 97 MUKS Piętnastka AQUA Bydgoszcz 32.57 386    
20.   ZWIERZCHOWSKA, Zofia 97 KS 1 Ożarów Mazowiecki 32.72 381    
21.   STĘPIEŃ, Natalia 97 UKS "Piątka" Konstantynów Łódzki 32.79 379    
22.   OŁUBEK, Monika 97 UKS Wilanowia 32.93 374    
23.   MALICKA, Agata 97 Buks   Warszawa 33.00 371    
24.   ŻERAŃSKA, Anna 97 Buks   Warszawa 33.51 355    
25.   PARKOT, Hanna 97 UKS Kapry-Armexim Pruszków 34.18 334    
26.   DOSINAITE, Rusne 97 Kaunas Swimming School 34.49 325    
27.   GROMADZKA, Oliwia 97 Płetwal Mława 38.31 237    


15 lat  


1.   KUNKA, Kamila 96 GOSiR Piaseczno 28.19 596    
2.   KUZAITE, Roberta 96 Gintaras Sport Center Klaipeda 28.62 570    
3.   DYAKOWSKA, Maja 96 UKS G- 8 Bielany 28.93 551    
4.   PAWŁOWSKA, MArta 96 MUKS Piętnastka AQUA Bydgoszcz 28.99 548    
5.   KIEC, Magdalena 96 UKS G- 8 Bielany 29.19 537    
6.   BAKIES, Gabriela 96 UKS "Piątka" Konstantynów Łódzki 29.25 533    
7.   POPIEL, Joanna 96 UKS G- 8 Bielany 29.29 531    
8.   MISZTAL, Dorota 96 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 29.82 503    
9.   KOZON, Kaja 96 Uks "polonez" Wyszków 29.90 499    
10.   BUSSE, Sylwia 96 MKS Wodnik Radom 29.94 497    
11.   KANIA, Martyna 96 Uks "polonez" Wyszków 30.03 493    
12.   CIUPA, Aleksandra 96 MUKS Piętnastka AQUA Bydgoszcz 30.07 491    
13.   BŁOCKA, Agnieszka 96 Uks Pingwiny 30.25 482    
14.   GRALEWSKA, Kalina 96 PUKS Płońsk 30.47 472    
15.   ŻELECHOWSKA, Marika 96 UKS G- 8 Bielany 30.60 466    
16.   RURARZ, Zuzanna 96 UKS G- 8 Bielany 30.80 457    
17.   ADAMSKA, Nikola 96 UKS Kapry-Armexim Pruszków 31.23 438    
18.   STAŚKO, Magdalena 96 UKS"Skalar"Góra KALWARIA 31.24 438    
19.   STAŃCZYK, Olga 96 UKS G- 8 Bielany 31.83 414    
20.   BIAŁOWĄS, Karolina 96 KS 1 Ożarów Mazowiecki 31.94 410    
21.   FEDOROWICZ, Zuzanna 96 MKS Wodnik Radom 32.00 407    
22.   SZYMAŃSKA, Weronika 96 Uks "polonez" Wyszków 32.06 405    
23.   DASIEWICZ, GABRIELA 96 Buks   Warszawa 32.43 391    
24.   KAROLEWSKA, Sandra 96 Uks "polonez" Wyszków 32.59 386    


PK   KOWALSKA, Sylwia 95 ORKA Ciechanów 27.58 636    
PK   KUBISZEWSKA, Olga 93 MKS Polonia Warszawa 29.42 524    
PK   PARKOT, Joanna 95 UKS Kapry-Armexim Pruszków 30.68 462    
PK   MATRASZEK, Aleksandra 93 Ukp Wodnik Włocławek 30.73 460    
PK   BUKO, Martyna 02 MKS Medyk Giżycko 41.73 183    



<< TOP >>
Konkurencja 2
2011-06-03 - 9:35
Chłopców, 50m dowolny 10 - 15 lat
Wyniki

Top Times "Poland" - 11
Top Times "Poland" 12
Top Times "Poland" 13
Top Times "Poland" 14
Top Times "Poland" 15
29.46
27.58
26.17
24.89
23.84
  ARNDT, Mateusz
SKIERKA, Jakub
JURA, Maciej
BIELECKI, Igor
BUJOCZEK, Filip
DEGDY
TRKAR
OSWAW
ZOWAR
CSDAB
Warsaw
Berlin (GER)
Warsaw
Debica
Ostrowiec Sw
2009-12-04
2010-12-19
2009-12-04
2010-07-02
2009-12-12

Punkty: FINA 2011  
Pozycja     Rok ur.   Czas Pkt.    
10 lat  


1.   WARDAWA, Filip 01 Uks Pingwiny 33.62 240    
2.   SCHAAF, Sebastian 01 UKS Wilanowia 33.79 236    
3.   SZADROWSKI, Jakub 01 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 34.54 221    
4.   KAROLCZAK, jan 01 Buks   Warszawa 34.56 221    
5.   JEMIELITA, OSKAR 01 ORKA Ciechanów 35.07 211    
6.   KALINOWSKI, Michał 01 MTKP Delfin Toruń 35.22 209    
7.   KRZYWNICKI, ADRIAN 01 ORKA Ciechanów 36.12 194    
8.   SZUL, Jan 01 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 36.27 191    
9.   CIOCH, MATEUSZ 01 Muks Rekin Bydgoszcz 36.28 191    
10.   KOWALCZYK, JAKUB 01 ORKA Ciechanów 36.43 189    
11.   KRZYMAŃSKI, Kajetan 01 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 36.80 183    
12.   POMAGALSKI, Piotr 01 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 37.98 166    
13.   ŚLUFIŃSKI, FRANCISZEK 01 Wkn Jacques 38.32 162    
14.   KRASNIEWSKI, SZYMON 01 ORKA Ciechanów 38.72 157    
15.   CIECIERSKI, Maciej 01 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 39.22 151    
16.   KORCZAK, Antek 01 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 39.49 148    
17.   MASIOR, Piotr 01 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 40.11 141    
18.   REJNIAK, MATEUSZ 01 ORKA Ciechanów 40.12 141    
19.   PYREK, Krystian 01 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 40.15 141    
    WIECIŃSKI, Andrzej 01 MTKP Delfin Toruń 40.15 141    
21.   DŁUZNIEWSKI, DAWID 01 ORKA Ciechanów 40.67 135    
22.   KOWALSKI, Kacper 01 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 40.78 134    
23.   DOBROWOLSKI, Maksymiliam 01 UKS Victoria Józefów 41.08 131    
24.   ŚCISEŁ, Olaf 01 UKS Kapry-Armexim Pruszków 41.69 126    
25.   LESZCZYŃSKI, Michał 01 Uks Pingwiny 41.98 123    
26.   ZWIERZCHOWSKI, Jacek 01 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 42.71 117    
27.   CHOCIANOWSKI, Rafał 01 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 43.35 112    
28.   PŁOMIŃSKI, Piotr 01 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 43.58 110    
29.   ŁOJEK, Grzegorz 01 Uks 307 43.69 109    
30.   WARDAK, Michał 01 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 43.92 107    
31.   ROWIŃSKI, Aleksander 01 MUKP Warszawianka Wodny Park 44.28 105    
32.   JONIEC, Jędrek 01 MUKP Warszawianka Wodny Park 44.32 105    
33.   JERZAK, Michał 01 IKS Konstancin 44.48 103    
34.   ZĘBALA, Karol 01 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 45.71 95    
35.   CZERWŃSKI, Łukasz 01 UKS Jagiellonka 46.55 90    
36.   PARYS, Jan 01 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 47.07 87    
37.   STEFANEK, Adam 01 UKS Victoria Józefów 47.93 83    
38.   CZARNECKI, Krzysztof 01 MUKP Warszawianka Wodny Park 51.68 66    
DYSKW.   OSIŃSKI, Norbert 01 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa
    O-4 - Przedwczwsny start
DYSKW.   WISZNIEWSKI, Jakub 01 UKS Jagiellonka
    O-4 - Przedwczwsny start


11 lat  


1.   ZDUNEK, JAKUB 00 ORKA Ciechanów 32.26 272    
2.   DEYNEZHENKO, Daniel 00 MKS Polonia Warszawa 32.64 262    
3.   SZABŁOWSKI, Hubert 00 UKS Ostrobramska 32.94 255    
4.   RYBARCZYK, Adam 00 UKS Wilanowia 33.09 252    
5.   CISZEWSKI, Jakub 00 Uks 190 Łódź 33.30 247    
6.   KOŁODZIEJCZAK, Maciej 00 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 33.68 239    
7.   TOKARSKI, Daniel 00 PUKS Płońsk 34.19 228    
8.   MŁYNARCZYK, Karol 00 UKS G- 8 Bielany 35.03 212    
9.   BUREK, Ceazry 00 UKS Kapry-Armexim Pruszków 35.06 212    
10.   KRAVANJA, Mikołaj 00 UKS Wilanowia 35.62 202    
11.   SIDWA, Michał 00 Uks 190 Łódź 35.64 201    
12.   PAWŁOWSKI, Adam 00 UKS G- 8 Bielany 35.74 200    
13.   MACIEJEWSKI, Wiktor 00 Orka Sochaczew 35.77 199    
14.   KOWALSKI, Maxymilian 00 Płetwal Mława 35.84 198    
15.   KLUSEK, Wojciech 00 Uks Pirania Targówek 36.18 193    
16.   SAKS, Rene 00 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 36.22 192    
17.   KOPUT, Kamil 00 MKS Polonia Warszawa 36.25 191    
18.   BEDNARCZYK, Aleksander 00 MKS Polonia Warszawa 36.42 189    
19.   KAŹMIERCZAK, Kacper 00 Klub Pływacki MZOS Płock 36.52 187    
20.   SZYMANEK, Damian 00 Mlks Znicz Delfin Kłobuck 36.76 184    
21.   JORDAN, Artur 00 UKS Kapry-Armexim Pruszków 36.94 181    
22.   CHINIEWICZ, Franciszek 00 Sinnet Warszawa 37.14 178    
23.   KRZEMIŃSKI, Michał 00 Uks 307 37.54 172    
24.   PIÓRO, Mateusz 00 UKS Jagiellonka 37.84 168    
25.   JANISZEWSKI, Kacper 00 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 37.88 168    
26.   MORGA, Jakub 00 Orka Sochaczew 38.59 159    
27.   SKOWRONEK, Dominik 00 UKS OLIMPIC Warka 38.85 155    
28.   ALBOWICZ, Sebastian 00 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 38.92 155    
29.   DOBROWOLSKI, Michał 00 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 39.28 150    
30.   ŁUKASIEWICZ, Igor 00 UKS OLIMPIC Warka 39.50 148    
31.   WYDRYSZEK, Bartosz 00 UKS Jagiellonka 40.03 142    
32.   WYSZOMIRSKI, Piotr 00 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 41.34 129    
33.   SAWICKI, Filip 00 MUKP Warszawianka Wodny Park 41.75 125    
34.   LEWICKI, Aleksander 00 MKS Polonia Warszawa 43.13 113    
35.   ZAWÓŁ, Michał 00 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 43.45 111    
36.   TALARCZYK, Mateusz 00 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 45.63 96    
37.   ZWIERZCHOWSKI, Kacper 00 MUKP Warszawianka Wodny Park 45.91 94    
38.   BALCERAK, Bartek 00 MUKP Warszawianka Wodny Park 46.80 89    
39.   PATALITA, Krystian 00 MUKP Warszawianka Wodny Park 53.60 59    
DYSKW.   JOBDA, Ryszard 00 UKS Victoria Józefów 40.32
    O-4 - Przedwczwsny start
DYSKW.   ŻACZEK, Kacper 00 MUKP Warszawianka Wodny Park 48.70
    O-4 - Przedwczwsny start


12 lat  


1.   VOLPONI, Fryderyk 99 MUKP Warszawianka Wodny Park 30.47 323    
2.   MACIEJEWSKI, KACPER 99 IUKS Muszelka 30.61 318    
    STOKOWSKI, KACPER 99 UKS G- 8 Bielany 30.61 318    
4.   PARZYNOWSKI, WOJCIECH 99 Uks 190 Łódź 30.64 317    
5.   KULISIEWICZ, Daniel 99 Uks 307 30.70 315    
6.   BARAŃCZYK, MICHAŁ 99 Uks 190 Łódź 31.38 295    
7.   SOLAK, Łukasz 99 Klub Pływacki MZOS Płock 31.71 286    
8.   CHAJDA, Aleksander 99 Uks 307 32.12 275    
9.   OGNIK, Bartosz 99 UKS Ostrobramska 32.53 265    
10.   KRAWCZYK, PAWEŁ 99 Buks   Warszawa 32.89 256    
11.   JANDROWICZ, Jakub 99 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 32.90 256    
12.   KAŁUŻYŃSKI, Antoni 99 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 32.91 256    
13.   BĄK, PATRYK 99 IUKS Muszelka 33.68 239    
14.   WÓJS, Michał 99 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 33.73 238    
15.   FIZIAR, Maciej 99 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 33.88 235    
16.   SKALDAWSKI, Krzysztof 99 GOSiR Piaseczno 34.02 232    
17.   SZUKAJŁO, Kamil 99 Uks 307 34.23 227    
18.   SOBCZAK, Mikołaj 99 Klub Pływacki MZOS Płock 34.31 226    
19.   SZYMAŃSKI, ADAM 99 UKS G- 8 Bielany 34.73 218    
20.   MACIELĄG, Rafał 99 UKS Victoria Józefów 34.78 217    
21.   POLAK, Bartosz 99 ORKA Ciechanów 35.06 212    
22.   STOSIO, Mateusz 99 UKS Jagiellonka 35.07 211    
23.   LORENC, Sebastian 99 MUKP Warszawianka Wodny Park 35.28 208    
24.   WĄSIK, Michał 99 UKS Jagiellonka 36.68 185    
25.   MROCZEK, Mateusz 99 UKS Jagiellonka 36.96 181    
26.   ZAWADZKI, Konrad 99 Uks 307 37.23 177    
27.   ŻERAŃSKI, Przemek 99 Buks   Warszawa 37.64 171    
28.   NAWICZONOK, Andrei 99 Śródmiejski U.K.S. Polna Warszawa 37.89 168    
29.   PILICH, Karol 99 MUKP Warszawianka Wodny Park 38.85 155    
30.   TRZEWIK, Kacper 99 UKS Jagiellonka 39.49 148    
31.   MIELNICKI, Daniel 99 MUKP Warszawianka Wodny Park 39.85 144    
32.   BUDZIAK, Kamil 99 MUKP Warszawianka Wodny Park 40.71 135    
33.   MIODUSZEWSKI, Dominik 99 MUKP Warszawianka Wodny Park 46.07 93    


13 lat  


1.   BRZESKI, Jan 98 UKS Ostrobramska 27.63 433    
2.   ARNDT, Mateusz 98 KS Delfin Gdynia 27.79 425    
3.   KOWALCZYK, Wiktor 98 UKS Maratończyk Ostrów Wlkp. 27.90 420    
4.   KRZOWSKI, KAROL 98 Uks "rekin" Warszawa 28.01 416    
5.   RYBAK, Konrad 98 Uks Pirania Targówek 28.41 398    
6.   DOBRZYŃSKI, Tomasz 98 PUKS Wola Warszawa 28.43 397    
7.   GOŻDZIEWSKI, Adrian 98 MKS Wodnik Radom 28.79 383    
8.   KOZERA, Piotr 98 MKS Wodnik Radom 29.07 372    
9.   GORCZAK, Konrad 98 UKS G- 8 Bielany 29.37 360    
10.   KOWALSKI, Dominik 98 UKS Ostrobramska 30.22 331    
    PRZYBYLSKI, Michał 98 UKS OLIMPIC Warka 30.22 331    
12.   BRADTKE, Piotr 98 KS Delfin Gdynia 30.36 326    
13.   FLORCZAK, Robert 98 UKS Jagiellonka 30.41 325    
14.   KALA, Adrian 98 UKS G- 8 Bielany 30.71 315    
15.   GÓRECKI, Kamil 98 MUKP Warszawianka Wodny Park 30.89 310    
16.   JAGODZIŃSKI, Oskar 98 Tytan Bydgoszcz 31.20 301    
17.   PIERŚCIŃSKI, Adam 98 GOSiR Piaseczno 31.32 297    
18.   BARGLOWSKI, Mateusz 98 MKS "Ros" Pisz 31.45 293    
19.   MAŃCZAK, Błażej 98 KS Delfin Gdynia 31.65 288    
20.   ŻACZEK, jan 98 UKS Ostrobramska 31.74 285    
21.   STEPONAITIS, Simonas 98 Kaunas Swimming School 31.82 283    
22.   TOMKIEWICZ, Tymoteusz 98 MUKP Warszawianka Wodny Park 31.88 282    
23.   DĄBKOWSKI, Jakub 98 MKS Polonia Warszawa 32.39 269    
24.   BOJANOWSKI, Przemysław 98 UKS G- 8 Bielany 32.44 267    
25.   TOMKIEWICZ, Szon 98 MUKP Warszawianka Wodny Park 32.67 262    
26.   MASŁOWSKI, Oskar 98 Klub Pływacki MZOS Płock 32.83 258    
27.   STEFANIAK, Aleksander 98 UKS OLIMPIC Warka 32.91 256    
28.   KOSTANOWICZ, Artur 98 MKS Polonia Warszawa 33.34 246    
29.   SOKOŁOWSKI, Bartosz 98 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 33.56 241    
30.   BURBA, Mindaugas 98 Kaunas Swimming School 33.67 239    
31.   SZTABIŃSKI, Bartosz 98 UKS Jagiellonka 34.90 215    
32.   NIEMCZYK, Krzysztof 98 KS Delfin Gdynia 35.25 208    
33.   ŁUKASIEWICZ, Dominik 98 UKS OLIMPIC Warka 35.41 205    
34.   REISS, Mateusz 98 MKS Polonia Warszawa 35.49 204    
35.   JABŁKOWSKI, Piotr 98 UKS Victoria Józefów 38.37 161    
36.   STASIAK, Marceli 98 Klub Pływacki MZOS Płock 38.87 155    
37.   KUBIAK, Kacper 98 UKS Jagiellonka 40.11 141    
38.   ADAMCZYK, Mateusz 98 MUKP Warszawianka Wodny Park 45.38 97    


14 lat  


1.   KAŹMIERCZAK, Wojciech 97 UKS Kapry-Armexim Pruszków 26.04 517    
2.   SENDYK, Paweł 97 UKP Marlin 26.58 486    
3.   OLBORSKI, Krzysztof 97 KS 1 Ożarów Mazowiecki 26.83 473    
4.   BRZEZIŃSKI, Jakub 97 GOSiR Piaseczno 26.95 467    
5.   KNAPOWSKI, Kacper 97 MUKS Piętnastka AQUA Bydgoszcz 27.07 460    
6.   POPIELEC, Michał 97 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 27.11 458    
7.   KUZEBSKI, Jakub 97 GOSiR Piaseczno 27.29 449    
8.   KWIATKOWSKI, Krzysztof 97 MTKP Delfin Toruń 27.76 427    
    FRĄTCZAK, Mateusz 97 MKS Jedynka Łódź 27.76 427    
10.   DURA, Damian 97 MKS Jedynka Łódź 28.38 399    
11.   ZIMOWSKI, OSKAR 97 Buks   Warszawa 28.50 394    
12.   SKUZA, Krzysztof 97 KS 1 Ożarów Mazowiecki 28.97 376    
13.   STECKO, Michał 97 UKS Kapry-Armexim Pruszków 29.00 374    
14.   POŁUDNIKIEWICZ, Adam 97 Buks   Warszawa 29.09 371    
15.   MUTH, Marcin 97 KS 1 Ożarów Mazowiecki 29.10 371    
16.   SKŁODOWSKI, Paweł 97 KS 1 Ożarów Mazowiecki 29.39 360    
17.   MIKOŚ, Robert 97 UKS Victoria Józefów 29.66 350    
18.   DURAJCZYK, Michał 97 MUKP Warszawianka Wodny Park 29.77 346    
19.   KAMIŃSKI, Marcin 97 UKP Marlin 30.11 334    
20.   ANYSZ, Michał 97 GOSiR Piaseczno 30.35 327    
21.   JAŹWIŃSKI, Kamil 97 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 30.59 319    
22.   MAZUROWSKI, Kacper 97 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 30.61 318    
23.   DĄBROWSKI, Kamil 97 Uks Pingwiny 30.79 313    
24.   ROGULSKI, Mateusz 97 UKS Ostrobramska 31.06 305    
25.   GUMOWSKI, Cezary 97 Płetwal Mława 31.18 301    
26.   OSSES, FILIP 97 Klub Sportowy ' Warta ' Poznań 31.22 300    
27.   ŻAK, Wojciech 97 Buks   Warszawa 31.86 282    
28.   MICHALSKI, Filip 97 MUKS Piętnastka AQUA Bydgoszcz 32.31 271    
29.   ZILINSKAS, Rimvydas 97 Kaunas Swimming School 32.60 263    
30.   TOMZIK, Jakub 97 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 32.70 261    
31.   KOSKINIOTIS, Odyseusz 97 UKS Kapry-Armexim Pruszków 34.11 230    
32.   SAWICKI, Bartosz 97 Buks   Warszawa 40.43 138    


15 lat  


1.   JASZEWSKI, Marcin 96 Uks "polonez" Wyszków 25.50 551    
2.   KUSKOWSKI, ADAM 96 ORKA Ciechanów 25.65 541    
3.   HOŁUBIEC, MACIEJ 96 Uks "rekin" Warszawa 27.02 463    
4.   KOZAKIEWICZ, Jan 96 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 27.07 460    
5.   JABŁOŃSKI, Mateusz 96 MUKS Piętnastka AQUA Bydgoszcz 27.19 454    
6.   CHMIEL, Mateusz 96 Uks "polonez" Wyszków 27.21 453    
7.   ZARĘBA, Łukasz 96 UKS Meduza 27.26 451    
8.   PIETROŃ, MATEUSZ 96 ORKA Ciechanów 27.28 450    
9.   WIDZ, Aleksander 96 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 27.29 449    
10.   PALUCHOWSKI, Konrad 96 Orka Sochaczew 27.30 449    
11.   BAGROWSKI, Karol 96 MTKP Delfin Toruń 27.47 441    
12.   PISKOR, Michał 96 KS 1 Ożarów Mazowiecki 27.56 436    
13.   PRZYBOROWSKI, Konrad 96 KS Delfin Gdynia 27.98 417    
14.   ADAMSKI, ADRIAN 96 ORKA Ciechanów 28.10 412    
15.   KRZYŻOWSKI, MATEUSZ 96 Buks   Warszawa 28.19 408    
16.   KOPER, Bartłomiej 96 Klub Pływacki MZOS Płock 28.35 401    
17.   POLASZYK, Bartosz 96 UKS G- 8 Bielany 28.87 379    
18.   SZYMAŃSKI, Jakub 96 Uks "polonez" Wyszków 29.17 368    
19.   PALUSZKIEWICZ, Patryk 96 MKS Jedynka Łódź 29.23 366    
    ŻELECHOWSKI, Rafał 96 GOSiR Piaseczno 29.23 366    
21.   STOKARSKI, Paweł 96 Uks "polonez" Wyszków 30.19 332    
22.   KRAJEWSKI, Karol 96 Płetwal Mława 30.85 311    
23.   ROJEK, Michał 96 MUKP Warszawianka Wodny Park 31.86 282    
24.   SMOŁA, Paweł 96 MTKP Delfin Toruń 34.47 223    


PK   KULESZA, Karol 94 MKS Polonia Warszawa 25.38 559    
PK   KACZOR, Damian 94 LKS Kmita Zabirzów 25.62 543    
PK   SKROBISZ, Marek 94 MKS Polonia Warszawa 25.65 541    
PK   DZIWISZEK, Kamil 95 UKS Meduza 26.56 487    
PK   BOGUSŁAWSKI, Maciej 95 UKS Meduza 27.10 459    
PK   BARTOSZYŃSKI, Michał 93 Ukp Wodnik Włocławek 27.95 418    
PK   SZCZEPAŃSKI, Jakub 02 Płetwal Mława 39.91 143    
PK   KOPICZKO, Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 41.84 124    



<< TOP >>
Konkurencja 3
2011-06-03 - 10:10
Dziewcząt, 50m klasyczny 10 - 15 lat
Wyniki

Top Times "Poland" - 11
Top Times "Poland" 12
Top Times "Poland" 13
Top Times "Poland" 14
Top Times "Poland" 15
38.38
36.64
34.98
33.96
32.36
  BUKOWSKA, Kaja
BIEŃKOWSKA, Wiktoria
JANCZEWSKA, Anna
NOWAK, Paulina
ZACHOSZCZ, Paulina
SKSLU
DEELB
POWAR
WORAD
ZNKOS
Warszawa
Warsaw
Warsaw
Gliwice
Gorzow Wlkp.
2008-12-05
2005-12-02
2004-12-03
2010-06-04
2008-07-11

Punkty: FINA 2011  
Pozycja     Rok ur.   Czas Pkt.    
10 lat  


1.   SIDORCZUK, Toska 01 Uks Pingwiny 45.73 276    
2.   TOBIASZ, Anna 01 UKS Victoria Józefów 48.85 227    
3.   BOCHENEK, Anna 01 UKS Meduza 50.76 202    
4.   LASKOWSKA, Natalia 01 Uks Pingwiny 50.92 200    
5.   GÓRSKA, Hania 01 IKS Konstancin 52.39 184    
6.   CHODÓR, Kamila 01 UKS OLIMPIC Warka 52.72 180    
7.   SZUBARTOWSKA, POLA 01 Muks Rekin Bydgoszcz 52.89 178    
8.   SOBCZYK, Paulina 01 Uks Orka Warszawa 53.04 177    
9.   PODSIADŁY, Agata 01 IKS Konstancin 53.70 170    
10.   DALKE, Agata 01 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 54.06 167    
11.   KOZŁOWSKA, Hanna 01 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 54.23 165    
12.   KOCZOROWSKA, LIWIA 01 Muks Rekin Bydgoszcz 54.65 162    
13.   STOLARSKA, Klaudia 01 Uks Orka Warszawa 55.33 156    
14.   GOŁĘBIEWSKA, Dominika 01 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 55.81 152    
15.   DĄBROWSKA, Oliwia 01 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 55.95 151    
16.   SZYBIELSKA, Aneta 01 Uks Orka Warszawa 56.90 143    
17.   KIN, NATALIA 01 Muks Rekin Bydgoszcz 56.92 143    
18.   CZAJKOWSKA, Lea 01 IKS Konstancin 1:00.07 122    
19.   CZOCH, Ines 01 UKS Jagiellonka 1:01.81 112    
20.   PIEŃKOWSKA, Sara 01 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 1:07.18 87    
DYSKW.   SUDAK, Zuzanna 01 Uks Orka Warszawa 50.76
    O-4 - Przedwczwsny start


11 lat  


1.   WIKIEŁ, Żaklina 00 Uśks Ostrołęka 42.47 345    
2.   GLIWA, HANNA 00 Buks   Warszawa 42.79 337    
3.   CHMIELEWSKA, Anete 00 UKS OLIMPIC Warka 42.81 337    
4.   KOPEĆ, Aleksandra 00 MKS DELFINEK Łuków 43.99 310    
5.   TOMASZEK, Aleksandra 00 UKS Meduza 45.00 290    
6.   KOLUCH, Julia 00 UKS Kapry-Armexim Pruszków 45.58 279    
7.   REKS, ALEKSANDRA 00 Buks   Warszawa 45.59 279    
8.   BOGDANOWICZ, Agata 00 IKS Konstancin 45.76 276    
9.   DENIZIAK, Julia 00 UKS Wilanowia 45.87 274    
10.   SADOCH, Nikola 00 UKS G- 8 Bielany 45.93 273    
11.   KOŚCIANEK, Natalia 00 UKS OLIMPIC Warka 46.28 266    
12.   WYSOKIŃSKA, Agnieszka 00 UKS G- 8 Bielany 46.71 259    
13.   SIUTA, JULIA 00 Buks   Warszawa 46.92 256    
14.   PACHOWSKA, Wiktoria 00 UKS Jagiellonka 46.94 255    
15.   WYSOCKA, Natalia 00 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 47.11 253    
16.   SKIERSKA, Aleksandra 00 Uks Pirania Targówek 47.26 250    
17.   DEMIANIUK, MAJA 00 Buks   Warszawa 47.27 250    
18.   SOLIWODA, Martyna 00 UKS G- 8 Bielany 48.46 232    
19.   TABAKA, Zuzanna 00 UKS Meduza 48.47 232    
20.   KAZMIERCZAK, KALINA 00 Buks   Warszawa 48.83 227    
21.   WIECIŃSKA, Anna 00 MTKP Delfin Toruń 48.95 225    
22.   PIEKUT, Zofia 00 MKS Polonia Warszawa 49.17 222    
23.   POMICHOWSKA, Natalia 00 MUKP Warszawianka Wodny Park 49.22 221    
24.   CZAPSKA, Karolina 00 MUKP Warszawianka Wodny Park 49.31 220    
25.   KACPRZAK, Agata 00 UKS OLIMPIC Warka 49.36 220    
26.   MURIĆ, Sabina 00 MKS Polonia Warszawa 50.08 210    
27.   LISKOWACKA, Klaudia 00 MKS Polonia Warszawa 50.14 209    
28.   OLBRYŚ, Ola 00 UKS G- 8 Bielany 50.54 204    
29.   SZARPAK, Anna 00 Uks 307 50.88 200    
30.   GLINKA, Wiktoria 00 MKS Polonia Warszawa 51.02 199    
31.   SAKSON-SZAFRAŃSKA, Sara 00 MKS Polonia Warszawa 51.38 195    
32.   KONOPKA, Matylda 00 Uks Orka Warszawa 51.59 192    
33.   KACPRZAK, Aleksandra 00 UKS OLIMPIC Warka 51.70 191    
34.   BOROWSKA, Agnieszka 00 MKS Polonia Warszawa 51.73 191    
35.   WIATER, Kasia 00 UKS G- 8 Bielany 51.90 189    
36.   SKIBCZAK, Natalia 00 UKS G- 8 Bielany 51.99 188    
37.   GRZEJDA, Maria 00 Uks Orka Warszawa 52.16 186    
38.   STOPCZYK, Dominika 00 UKS Wilanowia 52.98 177    
39.   ZBIKOWSKA, ZUZANNA 00 ORKA Ciechanów 53.24 175    
40.   SOWA, Agata 00 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 53.36 174    
41.   TRZCIŃSKA, Zuzanna 00 MKS Polonia Warszawa 53.84 169    
42.   SUDAK, Magdalena 00 Uks Orka Warszawa 53.93 168    
43.   PUŚCIAN, Matylda 00 UKS Victoria Józefów 54.16 166    
44.   CZAPSKA, Celina 00 MKS Polonia Warszawa 54.70 161    
45.   URAWSKA, Zuzanna 00 MUKP Warszawianka Wodny Park 54.79 160    
46.   MIŁKOWSKA, Oliwia 00 UKS Wilanowia 55.16 157    
47.   OTTO, Oliwia 00 UKS Wilanowia 55.39 155    
48.   CZUBA, Zuzia 00 UKS Wilanowia 56.74 144    
49.   PARZONKO, Marta 00 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 57.35 140    
50.   KOBIŃSKA, Angelika 00 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 57.71 137    
51.   SAŁAWIŁA, Wiktoria 00 IKS Konstancin 1:00.07 122    
52.   KILANOWSKA, Zuzanna 00 UKS Meduza 1:00.56 119    
53.   MURZYŃSKA, Aleksandra 00 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 1:00.73 118    
54.   PARTEKA, Jagienka 00 UKS Wilanowia 1:01.42 114    
55.   TERLECKA, Kasia 00 MUKP Warszawianka Wodny Park 1:01.98 111    
56.   PRZYDATEK, Ewa 00 UKS Wilanowia 1:03.15 105    


12 lat  


1.   SZYPULSKA, Julia 99 Uks 307 37.47 503    
2.   RADOMSKA, SANDRA 99 Uks 190 Łódź 38.54 462    
3.   NIESZPOREK, WIKTORIA 99 Uks 190 Łódź 39.26 437    
4.   DUDEK, Sylwia 99 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 39.27 436    
5.   TOKARSKA, Emilia 99 PUKS Płońsk 39.45 431    
6.   DULIŃSKA, MARTYNA 99 Buks   Warszawa 41.26 376    
7.   WIĘCKOWSKA, ANNA 99 UKS G- 8 Bielany 42.28 350    
8.   RZOŃCA, Patrycja 99 UKS "Piątka" Konstantynów Łódzki 42.47 345    
9.   RĄCZKA, MARIKA 99 IUKS Muszelka 43.24 327    
10.   BŁASZCZYK, SANDRA 99 IUKS Muszelka 43.59 319    
11.   MARKOWICZ, PATRYCJA 99 UKS G- 8 Bielany 44.73 295    
12.   PEREIRA-MOJSA, Monika 99 UKS Jagiellonka 45.21 286    
13.   RUDZIŃSKA, EWA 99 UKS G- 8 Bielany 45.54 280    
14.   MASIANIS, Zuzanna 99 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 46.20 268    
15.   BAZYLKO, Joanna 99 UKS Jagiellonka 47.14 252    
16.   BACHANEK, JULIA 99 Buks   Warszawa 47.39 248    
17.   KLIMEK, Karolina 99 Uks 307 47.49 247    
18.   RADWAŃSKA, HANNA 99 Buks   Warszawa 47.95 240    
19.   NICZ, Julia 99 MUKP Warszawianka Wodny Park 48.01 239    
20.   STRZAŁKOWSKA, MAŁGORZATA 99 UKS G- 8 Bielany 48.10 237    
21.   REINGRUBER, KLAUDIA 99 UKS G- 8 Bielany 48.34 234    
22.   TYSZKA, Wiktoria 99 UKS Jagiellonka 49.30 220    
23.   GALICKA, Martyna 99 Buks   Warszawa 49.78 214    
24.   BUJNOWICZ, Julia 99 Buks   Warszawa 49.80 214    
25.   SUCHECKA, Katarzyna 99 UKS Ostrobramska 50.00 211    
26.   PASZKOWSKA, Jowita 99 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 50.49 205    
27.   WEYROCH, Kinga 99 MUKP Warszawianka Wodny Park 50.53 205    
28.   DYBALSKA, Kamila 99 Buks   Warszawa 51.82 190    
29.   PEREIRA-MOJSA, Milena 99 UKS Jagiellonka 54.72 161    
DYSKW.   AMBROZIAK, Ada 99 UKS Jagiellonka 49.16
    O-4 - Przedwczwsny start


13 lat  


1.   WIKIEŁ, Angelika 98 Uśks Ostrołęka 36.86 528    
2.   GĘBCZYK, Małgorzata 98 MKS Wodnik Radom 38.66 457    
3.   MENDYK, Adrianna 98 MKS Wodnik Radom 38.83 452    
4.   WARSZAWSKA, Nicola 98 KS Delfin Gdynia 39.61 425    
5.   JANKOWSKA, Klaudia 98 UKS Ostrobramska 40.69 392    
6.   KUCZMAR, Gabriela 98 PUKS Wola Warszawa 41.36 374    
7.   ŹYLIŃSKA, Helena 98 UKS Meduza 41.45 371    
8.   RUSINIAK, Zuzanna 98 UKS Wilanowia 42.44 346    
9.   ADAMKIEWICZ, KAROLINA 98 ORKA Ciechanów 44.02 310    
10.   BALAJCZA, Laura 98 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 44.67 296    
11.   JACKIEWICZ, Weronika 98 UKS Kapry-Armexim Pruszków 44.71 296    
12.   JABŁOŃSKA, Karolina 98 MKS Polonia Warszawa 49.19 222    
13.   SAKS, Dominika 98 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 49.49 218    
14.   PORUSZEK, Natalia 98 UKS Meduza 49.85 213    


14 lat  


1.   GAJDA, Zuzanna 97 Orka Sochaczew 37.11 517    
2.   KARPISZ, Milena 97 UKS "Piątka" Konstantynów Łódzki 37.64 496    
3.   NAGÓRSKA, Monika 97 MUKS Piętnastka AQUA Bydgoszcz 39.55 427    
4.   HELBING, Justyna 97 UKS Wilanowia 40.65 393    
5.   GRABOWSKA, Olga 97 UKS Victoria Józefów 41.04 382    
6.   JASTRZĘBSKA, Joanna 97 MKS Jedynka Łódź 41.18 378    
7.   ZIEJA, Karina 97 Buks   Warszawa 41.77 363    
8.   STĘSIK, KAROLINA 97 Klub Sportowy ' Warta ' Poznań 41.91 359    
9.   KNIFEL, Monika 97 MKS Jedynka Łódź 41.94 358    
10.   OLEJNICZAK, Zuzanna 97 MKS Jedynka Łódź 43.13 329    
11.   BOUABID, Safa 97 Buks   Warszawa 43.17 328    
12.   GROMADZKA, Oliwia 97 Płetwal Mława 43.77 315    
13.   ZWIERZCHOWSKA, Zofia 97 KS 1 Ożarów Mazowiecki 44.69 296    
14.   PARKOT, Hanna 97 UKS Kapry-Armexim Pruszków 45.55 280    
15.   OŁUBEK, Monika 97 UKS Wilanowia 45.88 274    


15 lat  


1.   KUZAITE, Roberta 96 Gintaras Sport Center Klaipeda 38.33 469    
2.   BŁOCKA, Agnieszka 96 Uks Pingwiny 39.24 437    
3.   FITZ, Patrycja 96 MUKP Warszawianka Wodny Park 39.37 433    
4.   RYBIŃSKA, Magdalena 96 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 40.02 412    
5.   SZAWRO, Weronika 96 Buks   Warszawa 40.09 410    
6.   DYAKOWSKA, Maja 96 UKS G- 8 Bielany 42.65 341    


PK   JANISZEWSKA, Magda 94 MKS Polonia Warszawa 36.49 544    
PK   RUDZIŃSKA, Aleksandra 94 UKS Meduza 37.54 500    
PK   MATRASZEK, Aleksandra 93 Ukp Wodnik Włocławek 38.54 462    



<< TOP >>
Konkurencja 4
2011-06-03 - 10:35
Chłopców, 50m klasyczny 10 - 15 lat
Wyniki

Top Times "Poland" - 11
Top Times "Poland" 12
Top Times "Poland" 13
Top Times "Poland" 14
Top Times "Poland" 15
36.64
33.38
32.55
30.41
29.94
  MIŁOSZ, Jakub
PACHOLCZYK, Mateusz
NOWAK, Bartosz
HOŁUB, Maciej
KULESZA, Łukasz
SOLEB
KOOLS
DEELB
ORPRZ
ORZAM
Warsaw
Warsaw
Gorzow Wielkopolski
Debica
Warsaw
2005-12-02
2004-12-03
2006-11-11
2009-07-03
2010-12-10

Punkty: FINA 2011  
Pozycja     Rok ur.   Czas Pkt.    
10 lat  


1.   JEMIELITA, OSKAR 01 ORKA Ciechanów 45.83 197    
2.   WARDAWA, Filip 01 Uks Pingwiny 46.64 186    
3.   TYLICKI, MATEUSZ 01 Muks Rekin Bydgoszcz 47.03 182    
4.   SCHAAF, Sebastian 01 UKS Wilanowia 47.29 179    
5.   KRZYWNICKI, ADRIAN 01 ORKA Ciechanów 47.69 174    
6.   PAWLAK, Rafał 01 Uks Pingwiny 47.95 172    
7.   KRASNIEWSKI, SZYMON 01 ORKA Ciechanów 49.34 157    
8.   KOWALCZYK, JAKUB 01 ORKA Ciechanów 49.81 153    
9.   JANCZAK, Jakub 01 UKS Victoria Józefów 49.93 152    
10.   DUDZIŃSKI, Michał 01 Uks Pingwiny 50.87 144    
11.   CHOCIANOWSKI, Rafał 01 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 51.13 141    
12.   WIECIŃSKI, Andrzej 01 MTKP Delfin Toruń 51.36 140    
13.   DŁUZNIEWSKI, DAWID 01 ORKA Ciechanów 51.63 137    
14.   KRZYMAŃSKI, Kajetan 01 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 51.97 135    
15.   REJNIAK, MATEUSZ 01 ORKA Ciechanów 52.57 130    
16.   MASIOR, Piotr 01 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 54.81 115    
17.   LESZCZYŃSKI, Michał 01 Uks Pingwiny 55.74 109    
18.   ŚCISEŁ, Olaf 01 UKS Kapry-Armexim Pruszków 56.22 106    
19.   PŁOMIŃSKI, Piotr 01 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 56.83 103    
20.   KORCZAK, Antek 01 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 57.06 102    
21.   CIECIERSKI, Maciej 01 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 57.17 101    
22.   KOWALSKI, Kacper 01 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 58.13 96    
23.   SZUL, Jan 01 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 58.30 95    
24.   OSIŃSKI, Norbert 01 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 58.66 93    
25.   JERZAK, Michał 01 IKS Konstancin 59.45 90    
26.   ŁOJEK, Grzegorz 01 Uks 307 59.95 88    
27.   PYREK, Krystian 01 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 1:00.04 87    
28.   DUDA, Krystian 01 Uks Orka Warszawa 1:00.46 85    
29.   WISZNIEWSKI, Jakub 01 UKS Jagiellonka 1:01.79 80    
30.   CZERWŃSKI, Łukasz 01 UKS Jagiellonka 1:03.29 74    
31.   STEFANEK, Adam 01 UKS Victoria Józefów 1:04.61 70    
32.   PARYS, Jan 01 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 1:08.16 59    
33.   ZĘBALA, Karol 01 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 1:14.46 45    
DYSKW.   MIZIAK, Adam 01 UKS Jagiellonka 1:00.63
    O-4 - Przedwczwsny start


11 lat  


1.   MITRUS, Paweł 00 GOSiR Piaseczno 43.60 228    
2.   SZCZEPAŃSKI, Bartosz 00 Płetwal Mława 44.10 221    
3.   TOKARSKI, Daniel 00 PUKS Płońsk 44.43 216    
4.   RĘBACZ, Maciej 00 UKS G- 8 Bielany 44.51 215    
5.   WARDAK, Jakub 00 UKS G- 8 Bielany 44.83 210    
6.   ALBOWICZ, Sebastian 00 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 45.38 202    
7.   GLAZER, Rafał 00 GOSiR Piaseczno 48.36 167    
8.   KOŁODZIEJCZAK, Maciej 00 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 49.14 159    
9.   KRZEMIŃSKI, Michał 00 Uks 307 49.19 159    
10.   KALISZ, Jakub 00 Uks Pingwiny 49.59 155    
11.   CHINIEWICZ, Franciszek 00 Sinnet Warszawa 49.88 152    
12.   JORDAN, Artur 00 UKS Kapry-Armexim Pruszków 49.90 152    
13.   RUSKOWIAK, Konrad 00 UKS Jagiellonka 50.14 150    
14.   WASILEWSKI, Michał 00 UKS Jagiellonka 50.64 146    
15.   KOPUT, Kamil 00 MKS Polonia Warszawa 53.34 125    
16.   LEWICKI, Aleksander 00 MKS Polonia Warszawa 53.42 124    
17.   SAKS, Rene 00 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 53.62 123    
18.   SAWICKI, Filip 00 MUKP Warszawianka Wodny Park 53.85 121    
19.   TALARCZYK, Mateusz 00 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 58.24 96    
20.   DOBROWOLSKI, Michał 00 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 58.54 94    
21.   WYSZOMIRSKI, Piotr 00 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 59.52 89    
22.   ŻACZEK, Kacper 00 MUKP Warszawianka Wodny Park 59.84 88    
DYSKW.   SZCZECIŃSKI, Robert 00 MKS Polonia Warszawa 43.45
    O-4 - Przedwczwsny start


12 lat  


1.   WŁODARCZYK, Stanisław 99 UKS Kapry-Armexim Pruszków 40.30 289    
2.   CHOTKOWSKI, Bartosz 99 GOSiR Piaseczno 41.38 267    
3.   ŚLIWKA, Jakub 99 UKS Kapry-Armexim Pruszków 41.64 262    
4.   ŚLUFIŃSKI, ALEKSANDER 99 Wkn Jacques 42.08 254    
5.   KANIA, Antek 99 IKS Konstancin 42.38 249    
6.   HISZPAN, Mateusz 99 Uks 307 42.85 241    
7.   CHAJDA, Aleksander 99 Uks 307 43.16 235    
8.   BARAŃCZYK, MICHAŁ 99 Uks 190 Łódź 43.44 231    
9.   WŁODARCZYK, Maciej 99 Uks Pingwiny 43.63 228    
10.   OGNIK, Bartosz 99 UKS Ostrobramska 44.46 215    
11.   FIZIAR, Maciej 99 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 44.53 214    
12.   BUCEWKA, Kajetan 99 Śródmiejski U.K.S. Polna Warszawa 45.74 198    
13.   LIEBCHEN, Daniel 99 UKS Kapry-Armexim Pruszków 46.40 189    
14.   PARADOWSKI, OSKAR 99 UKS G- 8 Bielany 46.47 189    
15.   JANDROWICZ, Jakub 99 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 46.71 186    
16.   CELMER, Michał 99 MUKP Warszawianka Wodny Park 46.80 185    
17.   KAŁUŻYŃSKI, Antoni 99 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 47.05 182    
18.   NAWICZONOK, Andrei 99 Śródmiejski U.K.S. Polna Warszawa 47.52 176    
19.   POLAK, Bartosz 99 ORKA Ciechanów 47.67 175    
20.   ŻERAŃSKI, Przemek 99 Buks   Warszawa 48.22 169    
21.   ĆEŚLOWSKI, Mikołaj 99 MUKP Warszawianka Wodny Park 53.51 123    


13 lat  


1.   PERKOWSKI, Wiktor 98 UKS Victoria Józefów 35.73 415    
2.   GORCZAK, Konrad 98 UKS G- 8 Bielany 38.41 334    
3.   KALA, Adrian 98 UKS G- 8 Bielany 39.23 314    
4.   PRZYBYLSKI, Michał 98 UKS OLIMPIC Warka 39.32 312    
5.   SZYMANEK, Sebastian 98 MKS DELFINEK Łuków 39.47 308    
6.   KOWALSKI, Dominik 98 UKS Ostrobramska 39.76 301    
7.   PIERŚCIŃSKI, Adam 98 GOSiR Piaseczno 39.86 299    
8.   GRZELAK, Patryk 98 UKS Wilanowia 40.05 295    
9.   NOWAK, Hubert 98 UKS Ostrobramska 40.41 287    
10.   BOJANOWSKI, Przemysław 98 UKS G- 8 Bielany 40.48 285    
11.   DĄBKOWSKI, Jakub 98 MKS Polonia Warszawa 41.48 265    
12.   ŻACZEK, jan 98 UKS Ostrobramska 42.76 242    
13.   TOMKIEWICZ, Szon 98 MUKP Warszawianka Wodny Park 44.16 220    
14.   SOKOŁOWSKI, Bartosz 98 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 45.06 207    
15.   NIEMCZYK, Krzysztof 98 KS Delfin Gdynia 45.89 196    
16.   KOSTANOWICZ, Artur 98 MKS Polonia Warszawa 46.07 194    
17.   BURBA, Mindaugas 98 Kaunas Swimming School 46.94 183    
18.   NOWICKI, Igor 98 MKS Polonia Warszawa 47.68 175    
19.   JABŁKOWSKI, Piotr 98 UKS Victoria Józefów 48.80 163    
20.   REISS, Mateusz 98 MKS Polonia Warszawa 49.31 158    
21.   STASIAK, Marceli 98 Klub Pływacki MZOS Płock 52.03 134    


14 lat  


1.   FEDOROWICZ, Jakub 97 MKS Wodnik Radom 31.90 584    
2.   NIECZYPOROWSKI, ŁUKASZ 97 Klub Sportowy ' Warta ' Poznań 34.95 444    
3.   URBAŃSKI, Michał 97 MUKS Piętnastka AQUA Bydgoszcz 35.20 434    
4.   OLSZEWSKI, Maciej 97 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 35.71 416    
5.   RADUCKI, ARKADIUSZ 97 Klub Sportowy ' Warta ' Poznań 37.35 364    
6.   MUTH, Marcin 97 KS 1 Ożarów Mazowiecki 37.99 345    
7.   BĄCZKOWSKI, Bartosz 97 MUKP Warszawianka Wodny Park 39.15 316    
8.   PUCHACZ, Damian 97 UKP Marlin 40.08 294    
9.   DĄBROWSKI, Kamil 97 Uks Pingwiny 41.09 273    
10.   ZILINSKAS, Rimvydas 97 Kaunas Swimming School 41.79 259    
11.   STAŃKOWSKI, Hubert 97 Buks   Warszawa 42.97 239    
12.   KOSKINIOTIS, Odyseusz 97 UKS Kapry-Armexim Pruszków 45.41 202    


15 lat  


1.   KOZAKIEWICZ, Jan 96 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 31.89 584    
2.   NIEMCZYK, Tomasz 96 MUKS Piętnastka AQUA Bydgoszcz 32.97 529    
3.   KOPER, Bartłomiej 96 Klub Pływacki MZOS Płock 33.90 486    
4.   BANDURSKI, PIOTR 96 Buks   Warszawa 35.01 442    
5.   BANECKI, Krzysztof 96 UKS"Skalar"Góra KALWARIA 35.13 437    
6.   ŻELECHOWSKI, Rafał 96 GOSiR Piaseczno 36.10 403    
7.   JABŁOŃSKI, Mateusz 96 MUKS Piętnastka AQUA Bydgoszcz 36.38 393    
8.   PIETROŃ, MATEUSZ 96 ORKA Ciechanów 37.12 370    
9.   ADAMSKI, ADRIAN 96 ORKA Ciechanów 37.51 359    
10.   SMOŁA, Paweł 96 MTKP Delfin Toruń 45.79 197    


PK   GAWRYŚ, Sebastian 94 UKS Meduza 32.35 560    
PK   KULESZA, Karol 94 MKS Polonia Warszawa 32.51 552    
PK   KACZOR, Damian 94 LKS Kmita Zabirzów 32.75 540    
PK   SZCZEPAŃSKI, Jakub 02 Płetwal Mława 50.23 149    
PK   KOPICZKO, Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 50.24 149    



<< TOP >>
Konkurencja 5
2011-06-03 - 10:55
Dziewcząt, 200m grzbietowy 10 - 15 lat
Wyniki

Top Times "Poland" - 11
Top Times "Poland" 12
Top Times "Poland" 13
Top Times "Poland" 14
Top Times "Poland" 15
2:43.00
2:31.89
2:20.69
2:16.83
2:14.24
  ADAMSKA, Nikola
KOWALSKA, Agata
LEFANOWICZ, Iwona
LEFANOWICZ, Iwona
NAZIĘBŁO, Klaudia
ANPRU
POWAR
LULUB
SKLUB
JUWRO
Warszawa
Warsaw
Ostrowiec
Ostrowiec
Gorzow Wlkp.
2007-12-07
2005-12-02
2005-12-09
2006-05-18
2008-07-11

Punkty: FINA 2011  
Pozycja     Rok ur.   Czas Pkt.     50m 100m 150m 200m
10 lat  


1.   SOKÓŁ, Zuzia 01 IKS Konstancin 3:07.68 294           45.28
2.   TOBIASZ, Anna 01 UKS Victoria Józefów 3:25.92 222     49.97 53.68 54.58 47.69
3.   RUDNICKA, Ewa 01 UKS Victoria Józefów 3:42.78 175     50.84 59.53 57.73 54.68
4.   DĄBROWSKA, Natalia 01 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 4:14.37 118     1:00.04 1:05.67 1:06.01 1:02.65
5.   SZABLEWSKA, Agnieszka 01 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 4:26.36 102     1:04.05 1:08.05 1:08.56 1:05.70
DYSKW.   KWITOWSKA, Natalia 01 UKS Victoria Józefów 3:46.51   52.81 56.16 1:00.16 57.38
    G-5 - Brak kontaktu ze ścianą nawrotową


11 lat  


1.   BRZÓZKA, Zuzanna 00 UKS Kapry-Armexim Pruszków 2:55.95 356     41.06 45.27 46.22 43.40
2.   DZIARSKA, Łucja 00 UKS Victoria Józefów 2:55.99 356     42.20 45.37 45.70 42.72
3.   PECYNA, Michalina 00 IKS Konstancin 2:56.47 353     42.92 45.28 45.83 42.44
4.   GOTOWSKA, Weronika 00 UKS G- 8 Bielany 2:58.30 342     42.74 46.20 46.14 43.22
5.   POGORZELSKA, Inez 00 UKS Wilanowia 2:58.44 342     43.88 45.81 47.65 41.10
6.   KOLUCH, Julia 00 UKS Kapry-Armexim Pruszków 2:59.21 337     41.85 45.51 46.43 45.42
7.   ODZIEMCZYK, Maja 00 Uks Pirania Targówek 3:02.54 319     43.43 47.80 47.73 43.58
8.   KOSIŃSKA, Agata 00 UKS Kapry-Armexim Pruszków 3:03.33 315     43.36 47.16 47.63 45.18
9.   KOWALSKA, Iza 00 UKS Wilanowia 3:05.54 304     45.14 47.66 49.12 43.62
10.   SADOWSKA, karolina 00 UKS G- 8 Bielany 3:06.68 298     44.64 48.65 48.91 44.48
11.   SIUTA, JULIA 00 Buks   Warszawa 3:09.11 287     44.93 47.88 50.17 46.13
12.   CIPORSKA, Katarzyna 00 MKS Polonia Warszawa 3:10.49 281     45.65 48.58 49.08 47.18
13.   DENIZIAK, Julia 00 UKS Wilanowia 3:12.58 272     49.88 48.95 49.74 44.01
14.   KARASIŃSKA, Karolina 00 Uks 307 3:13.06 270     44.71 51.41 51.40 45.54
15.   KACHNIARZ, Magdalena 00 UKS Wilanowia 3:16.22 257     46.99 51.40 52.26 45.57
16.   WĘCLEWSKA, Anna 00 Uks Pirania Targówek 3:19.01 246     45.75 50.66 54.58 48.02
17.   SAKSON-SZAFRAŃSKA, Sara 00 MKS Polonia Warszawa 3:21.56 237     47.97 53.46 52.21 47.92
18.   POMICHOWSKA, Natalia 00 MUKP Warszawianka Wodny Park 3:22.63 233   53.82 51.17
19.   DERBICH, WIKTORIA 00 IUKS Muszelka 3:23.73 229     48.84 53.08 53.59 48.22
20.   ABRAMOWICZ, Julia 00 IKS Konstancin 3:24.45 227     50.10 53.08 54.31 46.96
21.   KUBIAK, Karolina 00 UKS G- 8 Bielany 3:25.08 225     50.06 52.31 53.61 49.10
22.   SOBKOWSKA, Gosia 00 UKS Wilanowia 3:31.72 204     49.37 57.02 56.14 49.19
23.   SIKORSKA, Maria 00 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 3:32.29 203     50.65 54.90 54.20 52.54
24.   SKIBCZAK, Natalia 00 UKS G- 8 Bielany 3:35.00 195     48.52 55.43 56.95 54.10
25.   PIPCZYŃSKA, Kamila 00 UKS Victoria Józefów 3:38.90 185     50.97 56.58 56.72 54.63
26.   CZOMOREK, Julia 00 UKS Wilanowia 3:41.67 178     51.33 57.73 58.72 53.89
27.   KORZENIEWSKA, Natasza 00 UKS Victoria Józefów 3:42.89 175     50.67 57.24 59.11 55.87


12 lat  


1.   PIECHOTA, PAULINA 99 Uks 190 Łódź 2:43.62 443     38.24 42.01 43.11 40.26
2.   ROMAN, MAGDALENA 99 IUKS Muszelka 2:43.64 443     38.46 42.35 43.14 39.69
3.   ŁUKASIK, Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 2:43.89 441     38.89 42.58 42.93 39.49
4.   CIEŚLIKOWSKA, Zuzanna 99 Uks Pingwiny 2:46.61 420     39.40 42.01 43.41 41.79
    MAJTCZAK, PAULINA 99 Uks 190 Łódź 2:46.61 420     39.53 42.44 42.97 41.67
6.   STAROS, Sandra 99 UKS Victoria Józefów 2:49.99 395     40.27 42.69 43.73 43.30
7.   WŁODARCZYK, Weronika 99 Śródmiejski U.K.S. Polna Warszawa 2:50.39 393     39.66 43.76 44.59 42.38
8.   ĆWIL, Angelika 99 GOSiR Piaseczno 2:50.46 392     38.81 42.93 45.15 43.57
9.   PODRAŻKA, Zuzanna 99 Orka Sochaczew 2:54.42 366     40.37 44.55 45.96 43.54
10.   DULIŃSKA, MARTYNA 99 Buks   Warszawa 2:58.11 344     42.03 46.02 45.90 44.16
11.   KNYCHALSKA, Karolina 99 Uks 190 Łódź 2:58.12 344     41.79 44.72 47.20 44.41
12.   PEREIRA-MOJSA, Monika 99 UKS Jagiellonka 3:06.24 300     42.90 47.89 48.71 46.74
13.   SEROCZYŃSKA, AMELIA 99 UKS G- 8 Bielany 3:06.94 297     44.09 48.65 49.30 44.90
14.   STRZELECKA, Katarzyna 99 Orka Sochaczew 3:07.18 296     43.34 47.61 48.80 47.43
15.   KORDOWSKA, KLAUDIA 99 Buks   Warszawa 3:08.75 289     43.40 48.27 49.76 47.32


13 lat  


1.   LIPKA, Julia 98 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 2:38.71 486     37.10 40.41 41.08 40.12
2.   PIWKO, Dominika 98 MKS SP63 Bryza Bydgoszcz 2:41.74 459     39.26 40.83 41.25 40.40
3.   WILK, Weronika 98 MKS Polonia Warszawa 2:46.40 421     39.12 42.69 43.95 40.64
4.   KARZEŁEK, Nina 98 Uks "polonez" Wyszków 2:48.11 409     39.48 42.42 43.34 42.87
5.   WAKER, Kinga 98 UKS Wilanowia 2:50.44 392     39.92 43.63 44.58 42.31
6.   ZIELIŃSKA, Julia 98 UKS Meduza 2:51.03 388     40.15 43.73 44.63 42.52
7.   RYZINSKA, Daria 98 MKS "Ros" Pisz 2:56.71 352     42.03 44.38 45.08 45.22
8.   WĘCŁAWIAK, Irena 98 UKS Wilanowia 2:59.59 335     44.05 45.56 45.61 44.37
9.   BALAJCZA, Emma 98 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 3:03.45 314     43.06 46.87 47.68 45.84
10.   JURCZAK, Anna 98 UKS Jagiellonka 3:04.49 309     44.57 46.88 47.36 45.68
11.   CZAPSKA, Alina 98 MKS Polonia Warszawa 3:09.96 283     45.57 48.44 49.86 46.09


14 lat  


1.   MAZUTAITYTE, Ugne 97 Kaunas Swimming School 2:25.80 627     35.04 37.37 37.68 35.71
2.   MAGNER, Agata 97 GOSiR Piaseczno 2:26.96 612     34.68 36.97 37.85 37.46
3.   BIEDRZYCKA, Iga 97 MKS "Ros" Pisz 2:31.13 563     34.75 37.64 39.59 39.15
4.   NITA, Anna 97 UKS "Piątka" Konstantynów Łódzki 2:33.76 534     36.98 38.83 39.12 38.83
5.   BODALSKA, Magdalena 97 KS 1 Ożarów Mazowiecki 2:35.30 519     36.30 39.09 40.56 39.35
6.   WALCZAK, KATARZYNA 97 Klub Sportowy ' Warta ' Poznań 2:41.92 457     38.86 41.49 41.45 40.12
7.   RZEWUSKA, Adrianna 97 UKS Kapry-Armexim Pruszków 2:42.64 451     36.76 40.93 42.70 42.25
8.   FEDEROWICZ, Julia 97 KS 1 Ożarów Mazowiecki 2:43.40 445     37.07 41.09 42.35 42.89
9.   GRABOWSKA, Olga 97 UKS Victoria Józefów 2:47.04 417     39.99 42.33 43.06 41.66
10.   SZPIL, Natalia 97 UKS Wilanowia 2:50.05 395     38.75 43.19 44.73 43.38
11.   BOROWSKA, Beata 97 UKS Wilanowia 2:54.38 366     40.97 44.52 45.21 43.68
12.   URBANIAK, ANGELIKA 97 Klub Sportowy ' Warta ' Poznań 2:57.13 349     42.25 44.53 46.12 44.23


15 lat  


1.   KUNKA, Kamila 96 GOSiR Piaseczno 2:27.59 604     35.09 37.64 38.35 36.51
2.   TREPKA, Karolina 96 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 2:29.67 579     35.45 38.07 38.32 37.83
3.   PAWŁOWSKA, MArta 96 MUKS Piętnastka AQUA Bydgoszcz 2:30.76 567     35.61 38.02 39.42 37.71
4.   GRABARCZYK, Dominika 96 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 2:34.54 526     36.41 40.06 39.13 38.94
5.   ADAMSKA, Nikola 96 UKS Kapry-Armexim Pruszków 2:34.66 525     35.00 38.62 40.57 40.47
6.   ŻELECHOWSKA, Marika 96 UKS G- 8 Bielany 2:38.44 488     36.96 39.79 41.62 40.07


PK   PARKOT, Joanna 95 UKS Kapry-Armexim Pruszków 2:40.01 474     36.45 40.05 41.29 42.22
PK   BUKO, Martyna 02 MKS Medyk Giżycko 3:30.83 207     48.51 55.06 55.26 52.00



<< TOP >>
Konkurencja 6
2011-06-03 - 11:30
Chłopców, 200m grzbietowy

10 - 15 lat
Wyniki

Top Times "Poland" - 11
Top Times "Poland" 12
Top Times "Poland" 13
Top Times "Poland" 14
Top Times "Poland" 15
2:41.43
2:24.72
2:16.43
2:11.61
2:07.13
  SKIERKA, Jakub
CIĘŻKOWSKI, Dominik
CIĘŻKOWSKI, Dominik
CIĘŻKOWSKI, Dominik
WYSOCZYŃSKI, Mateusz
TRKAR
JOKRA
JOKRA
JOKRA
JOKRA
Warsaw
Debica
Gorzow Wlkp.
Debica
Gorzow Wlkp.
2009-12-04
2008-06-27
2009-07-03
2010-07-02
2008-07-11

Punkty: FINA 2011  
Pozycja     Rok ur.   Czas Pkt.     50m 100m 150m 200m
10 lat  


1.   WÓJCIK, Kamil 01 Uks Pingwiny 3:07.07 214     44.89 48.30 49.06 44.82
2.   JANICKI, KACPER 01 UKS ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz 3:07.10 214     42.53 47.71 49.74 47.12
3.   CIOCH, MATEUSZ 01 Muks Rekin Bydgoszcz 3:16.75 184     45.99 50.19 51.50 49.07
4.   MACIELĄG, Piotr 01 UKS Victoria Józefów 3:22.39 169     50.47 52.14 52.24 47.54
5.   SZADROWSKI, Jakub 01 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 3:26.69 158     49.26 53.57 54.23 49.63
DYSKW.   JANCZAK, Jakub 01 UKS Victoria Józefów   45.01 2:28.55    
    G-8 - Wykonanie ruchu nogą lub ramieniem niezwiązanego z wykonaniem nawrotu
DYSKW.   JONIEC, Jędrek 01 MUKP Warszawianka Wodny Park 3:56.30   52.09 1:00.33 1:02.35 1:01.53
    G-8 - Wykonanie ruchu nogą lub ramieniem niezwiązanego z wykonaniem nawrotu


11 lat  


1.   ZDUNEK, JAKUB 00 ORKA Ciechanów 2:55.87 257     42.00 44.72 45.05 44.10
2.   SZABŁOWSKI, Hubert 00 UKS Ostrobramska 2:58.17 247     41.67 45.68 46.52 44.30
3.   MANKA, Jakub 00 UKS G- 8 Bielany 3:01.94 232     43.84 46.81 46.71 44.58
4.   KAŹMIERCZAK, Kacper 00 Klub Pływacki MZOS Płock 3:05.10 221     44.86 47.90 48.42 43.92
5.   SIDWA, Michał 00 Uks 190 Łódź 3:07.37 213     45.88 48.77 49.63 43.09
6.   SZCZECIŃSKI, Robert 00 MKS Polonia Warszawa 3:09.61 205     46.10 49.56 47.89 46.06
7.   PAWŁOWSKI, Adam 00 UKS G- 8 Bielany 3:10.03 204     45.68 49.78 49.51 45.06
8.   MACIEJEWSKI, Wiktor 00 Orka Sochaczew 3:11.98 198     45.11 48.30 49.82 48.75
9.   DEYNEZHENKO, Daniel 00 MKS Polonia Warszawa 3:16.65 184     44.87 50.80 51.47 49.51
10.   JOBDA, Ryszard 00 UKS Victoria Józefów 3:19.53 176     47.30 51.86 52.96 47.41
11.   KLUSEK, Wojciech 00 Uks Pirania Targówek 3:19.68 176     47.59 51.87 52.46 47.76
12.   ŁUKASIEWICZ, Igor 00 UKS OLIMPIC Warka 3:36.93 137     2:44.27
13.   MORGA, Jakub 00 Orka Sochaczew 3:39.14 133     54.83 56.74 54.31 53.26
14.   ZAWÓŁ, Michał 00 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 4:03.85 96     56.02 1:03.07 1:03.96 1:00.80


12 lat  


1.   PARZYNOWSKI, WOJCIECH 99 Uks 190 Łódź 2:44.13 317     38.69 43.09 42.83 39.52
2.   HISZPAN, Mateusz 99 Uks 307 2:50.01 285     40.69 44.89 43.66 40.77
3.   VOLPONI, Fryderyk 99 MUKP Warszawianka Wodny Park 2:50.93 280     42.05 44.03 44.85 40.00
4.   PAWŁOWSKI, Maksymilian 99 Śródmiejski U.K.S. Polna Warszawa 2:51.71 276     40.67 44.13 46.20 40.71
5.   KRAWCZYK, PAWEŁ 99 Buks   Warszawa 2:51.82 276     40.74 44.76 44.39 41.93
6.   RYBARCZYK, Filip 99 UKS Wilanowia 2:52.17 274     42.70 45.21 44.05 40.21
7.   PEŁCZYŃSKI, Franciszek 99 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 2:56.63 254     41.99 45.07 46.13 43.44
8.   SZYMAŃSKI, ADAM 99 UKS G- 8 Bielany 2:58.44 246     41.89 45.68 47.30 43.57
9.   TRZEŚNIEWSKI, Kacper 99 UKS Kapry-Armexim Pruszków 2:59.69 241     42.08 46.91 48.22 42.48
10.   BĄK, PATRYK 99 IUKS Muszelka 2:59.79 241     43.47 45.79 47.31 43.22
11.   BOROWIECKI, Mateusz 99 Buks   Warszawa 3:02.44 230     42.07 46.52 47.94 45.91
12.   SOBCZAK, Mikołaj 99 Klub Pływacki MZOS Płock 3:02.59 230     43.94 46.25 47.96 44.44
13.   LIEBCHEN, Daniel 99 UKS Kapry-Armexim Pruszków 3:06.46 216     43.83 47.52 47.89 47.22
14.   MACIELĄG, Rafał 99 UKS Victoria Józefów 3:08.33 209     45.78 49.55 48.95 44.05
15.   PELCZAR, KAMIL 99 IUKS Muszelka 3:18.43 179   51.92 48.39


13 lat  


1.   DOBRZYŃSKI, Tomasz 98 PUKS Wola Warszawa 2:33.71 386     36.93 39.54 40.10 37.14
2.   MILCZAREK, PIOTR 98 Uks 190 Łódź 2:34.33 381     36.27 40.23 40.22 37.61
3.   BRZESKI, Jan 98 UKS Ostrobramska 2:35.67 371     35.95 40.10 40.13 39.49
4.   JAGODZIŃSKI, Oskar 98 UKS Tytan Bydgoszcz 2:38.93 349     37.04 40.61 41.75 39.53
5.   KOZERA, Piotr 98 MKS Wodnik Radom 2:42.52 326     38.78 42.03 42.97 38.74
6.   JANKOWSKI, Mikołaj 98 MKS DELFINEK Łuków 2:45.72 308     39.09 42.11 42.89 41.63
7.   SAPALSKI, Mateusz 98 UKS G- 8 Bielany 2:46.19 305     39.02 42.10 43.51 41.56
8.   MAŃCZAK, Błażej 98 KS Delfin Gdynia 2:46.51 303     38.87 42.06 43.50 42.08
9.   NOWAK, Hubert 98 UKS Ostrobramska 2:49.45 288     41.57 42.65 44.09 41.14
10.   BRADTKE, Piotr 98 KS Delfin Gdynia 2:51.05 280     41.85 42.81    
11.   SMYL, Łukasz 98 Uks Pirania Targówek 2:54.77 262     43.87 44.64 44.12 42.14
12.   NIEWIADOMSKI, Bartłomiej 98 Uks Pirania Targówek 2:57.46 250     39.48 44.85 47.58 45.55
13.   TOMKIEWICZ, Tymoteusz 98 MUKP Warszawianka Wodny Park 2:58.37 247     42.92 45.28 46.98 43.19
14.   ŁUKASIEWICZ, Dominik 98 UKS OLIMPIC Warka 3:07.69 212     44.13 47.70 47.92 47.94


14 lat  


1.   KOLCZYŃSKI, Stanisław 97 UKS Kapry-Armexim Pruszków 2:28.28 430     33.89 37.15 38.97 38.27
2.   KNAPOWSKI, Kacper 97 MUKS Piętnastka AQUA Bydgoszcz 2:29.24 421     33.51 38.75 39.77 37.21
3.   HAHN, Jakub 97 MKS Jedynka Łódź 2:33.01 391     36.65 39.61 39.72 37.03
4.   KANAK, Michał 97 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 2:34.11 383     35.76 38.02 39.80 40.53
5.   JAŹWIŃSKI, Kamil 97 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 2:34.76 378     38.19 39.95 40.00 36.62
6.   BRZEZIŃSKI, Jakub 97 GOSiR Piaseczno 2:35.17 375     35.19 39.69 39.95 40.34
7.   ROGULSKI, Mateusz 97 UKS Ostrobramska 2:51.10 279     38.86 44.40 44.93 42.91
8.   TOMZIK, Jakub 97 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 2:51.41 278     40.85 44.13 45.41 41.02


15 lat  


1.   KRZEWIŃSKI, Patryk 96 MUKS Piętnastka AQUA Bydgoszcz 2:20.06 510     31.38 34.63 36.89 37.16
2.   PALUCHOWSKI, Konrad 96 Orka Sochaczew 2:33.73 385     34.75 38.31 40.18 40.49
3.   PALUSZKIEWICZ, Patryk 96 MKS Jedynka Łódź 2:34.58 379     36.36 39.75 39.64 38.83
4.   WITAN, Daniel 96 UKS OLIMPIC Warka 2:38.77 350     35.35 39.39 44.47 39.56
5.   ROJEK, Michał 96 MUKP Warszawianka Wodny Park 2:46.68 302     38.83 43.20 43.64 41.01



<< TOP >>
Konkurencja 7
2011-06-03 - 11:55
Dziewcząt, 100m motylkowy 10 - 15 lat
Wyniki

Top Times "Poland" - 11
Top Times "Poland" 12
Top Times "Poland" 13
Top Times "Poland" 14
Top Times "Poland" 15
1:13.98
1:07.56
1:04.22
1:02.90
1:01.70
  BUTKIEWICZ, Olga
SZCZEPANIAK, Karolina
KOZŁOWSKA, Anna
OLCZAK, Mirela
GEMBICKA, Malgorzata
BUWAR
POWAR
AQBYD
SLGOR
POL
Warsaw
Warsaw
Ostrowiec Sw
Debica
Dunkerque (FRA)
2004-12-04
2004-12-04
2009-12-12
2007-04-14
2000-07-27

Punkty: FINA 2011  
Pozycja     Rok ur.   Czas Pkt.     50m 100m
10 lat  


1.   WOŹNIAK, Zofia 01 Uks 307 1:44.28 155     42.74 1:01.54
2.   MAZURKIEWICZ, Basia 01 IKS Konstancin 1:45.95 148     46.70 59.25
3.   CIEPLAK, Aleksandra 01 UKS OLIMPIC Warka 1:51.54 126     51.12 1:00.42
4.   KOCZOROWSKA, LIWIA 01 Muks Rekin Bydgoszcz 1:56.76 110     53.38 1:03.38
5.   SOLUCH, Nikola 01 Mlks Znicz Delfin Kłobuck 2:00.56 100     53.54 1:07.02


11 lat  


1.   STASZCZYK, Natalia 00 IKS Konstancin 1:24.42 292     39.48 44.94
2.   BERENT, Anna 00 UKS Wilanowia 1:25.32 283     39.03 46.29
3.   SOLAK, Anna 00 Klub Pływacki MZOS Płock 1:26.45 272     38.11 48.34
4.   GOTOWSKA, Weronika 00 UKS G- 8 Bielany 1:29.21 248     42.38 46.83
5.   LUBASZKA, Magdalena 00 Sinnet Warszawa 1:30.32 239     41.24 49.08
6.   KACPRZYCKA, Weronika 00 UKS Kapry-Armexim Pruszków 1:30.97 234     39.20 51.77
7.   PIECHOTA, Justyna 00 Uks 190 Łódź 1:33.87 212     43.19 50.68
8.   KUŁAGOWSKA, Maria 00 MTKP Delfin Toruń 1:35.47 202     42.92 52.55
9.   SADOCH, Nikola 00 UKS G- 8 Bielany 1:38.48 184     44.20 54.28
10.   CICHOCKA, Malwina 00 Uks Pirania Targówek 1:39.11 180     43.74 55.37
11.   LEJZAK, Julia 00 IKS Konstancin 1:41.23 169     46.03 55.20
12.   PUŚCIAN, Matylda 00 UKS Victoria Józefów 1:41.84 166     45.74 56.10
13.   ALEKSIEWICZ, Ewelina 00 UKS G- 8 Bielany 1:42.63 162     48.37 54.26
14.   ALBERSKA, Izabela 00 UKS OLIMPIC Warka 1:45.93 148     45.71 1:00.22
15.   BEREZA, Agata 00 MTKP Delfin Toruń 1:46.07 147     48.92 57.15
16.   WIATER, Kasia 00 UKS G- 8 Bielany 1:46.11 147     47.85 58.26
17.   OWCZAREK, Julia 00 Mlks Znicz Delfin Kłobuck 1:50.26 131     47.79 1:02.47


12 lat  


1.   TOMIAŁOWICZ, Karolina 99 UKS Kapry-Armexim Pruszków 1:16.70 390     34.16 42.54
2.   NOWAKOWSKA, NATALIA 99 Uks 190 Łódź 1:17.83 373     35.63 42.20
3.   SKARŻYŃSKA, ALEKSANDRA 99 IUKS Muszelka 1:19.60 349     37.96 41.64
4.   FILIPKOWSKA, Dominika 99 MKS "Ros" Pisz 1:20.64 335     36.87 43.77
5.   KUZEBSKA, Karolina 99 GOSiR Piaseczno 1:22.82 310     36.68 46.14
6.   SMOŁA, Monika 99 MTKP Delfin Toruń 1:25.68 280     39.26 46.42
7.   WOJTAS, Marta 99 UKS Kapry-Armexim Pruszków 1:31.57 229     43.40 48.17
8.   ROŻNIAK, KAROLINA 99 UKS G- 8 Bielany 1:32.55 222     44.89 47.66
9.   SZEWCZYK, Zuzanna 99 Śródmiejski U.K.S. Polna Warszawa 1:35.93 199     43.21 52.72
10.   JEZIORSKA, Karolina 99 Mlks Znicz Delfin Kłobuck 1:45.71 149     43.60 1:02.11


13 lat  


1.   GÓRECKA, Marta 98 UKS Wilanowia 1:09.08 534     32.28 36.80
2.   KOLBIARZ, Patrycja 98 Klub Pływacki MZOS Płock 1:22.08 318     38.64 43.44
3.   SADOCH, Paulina 98 UKS G- 8 Bielany 1:22.66 311     38.37 44.29
4.   SZCZECIŃSKA, Paulina 98 MKS Polonia Warszawa 1:28.64 252     39.75 48.89
5.   RAGAN, DAGMARA 98 UKS Dwójka Sochaczew 1:29.13 248     40.44 48.69
6.   ŁAPIŃSKA, Justyn 98 UKS Jagiellonka 1:32.96 219     42.46 50.50
7.   KAZIMIERSKA, Dominika 98 UKS Jagiellonka 1:41.17 170     46.53 54.64


14 lat  


1.   KRÓLAK, Agata 97 UKS Kapry-Armexim Pruszków 1:09.59 522     32.04 37.55
2.   PIECHOWIAK, AISZA 97 Klub Sportowy ' Warta ' Poznań 1:13.47 444     34.01 39.46
3.   FEDEROWICZ, Julia 97 KS 1 Ożarów Mazowiecki 1:14.83 420     35.04 39.79
4.   RYBIŃSKA, Olga 97 GOSiR Piaseczno 1:17.80 374     35.29 42.51
5.   KOPICZKO, Sandra 97 MKS Medyk Giżycko 1:18.13 369     34.69 43.44
6.   MARCINIAK, Martyna 97 UKS Kapry-Armexim Pruszków 1:18.31 366     35.42 42.89
7.   PILARSKA, Zofia 97 Uks Pingwiny 1:21.14 329     36.97 44.17
8.   STĘSIK, KAROLINA 97 Klub Sportowy ' Warta ' Poznań 1:23.37 304     38.92 44.45
9.   STĘPIEŃ, Natalia 97 UKS "Piątka" Konstantynów Łódzki 1:25.74 279     39.01 46.73
10.   ŻERAŃSKA, Anna 97 Buks   Warszawa 1:25.85 278     38.83 47.02
11.   MARCINKIEWICZ, Agata 97 MUKP Warszawianka Wodny Park 1:29.94 242     39.54 50.40


15 lat  


1.   BAKIES, Gabriela 96 UKS "Piątka" Konstantynów Łódzki 1:07.01 585     32.17 34.84
2.   MISZTAL, Dorota 96 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 1:09.75 519     32.29 37.46
3.   BUSSE, Sylwia 96 MKS Wodnik Radom 1:12.10 470     33.17 38.93
4.   KIEC, Magdalena 96 UKS G- 8 Bielany 1:13.14 450     33.47 39.67
5.   DASIEWICZ, GABRIELA 96 Buks   Warszawa 1:13.65 441     34.72 38.93
6.   BAKUNIAK, Hanna 96 MUKS Piętnastka AQUA Bydgoszcz 1:14.06 433     33.19 40.87
7.   RÓŻALSKA, Martyna 96 UKS G- 8 Bielany 1:14.94 418     33.47 41.47
8.   RURARZ, Zuzanna 96 UKS G- 8 Bielany 1:16.03 400     33.69 42.34
9.   GRALEWSKA, Kalina 96 PUKS Płońsk 1:17.37 380     35.94 41.43
10.   SZYMAŃSKA, Weronika 96 Uks "polonez" Wyszków 1:22.72 311     37.86 44.86


PK   KOWALSKA, Sylwia 95 ORKA Ciechanów 1:07.62 569     30.89 36.73



<< TOP >>
Konkurencja 8
2011-06-03 - 12:10
Chłopców, 100m motylkowy 10 - 15 lat
Wyniki

Top Times "Poland" - 11
Top Times "Poland" 12
Top Times "Poland" 13
Top Times "Poland" 14
Top Times "Poland" 15
1:16.23
1:04.10
59.60
57.66
56.71
  KSIĄŻEK, Jakub
CIEŚLAK, Marcin
CIĘŻKOWSKI, Dominik
ŁUCZAK, Piotr
WERNER, Paweł
DEKOL
BUWAR
JOKRA
AWKAT
JUWRO
Berlin (GER)
Warsaw
Gorzow Wlkp.
Gdynia
Prague - Podoli (CZE)
2009-12-20
2004-12-04
2009-07-04
2006-07-07
2008-12-06

Punkty: FINA 2011  
Pozycja     Rok ur.   Czas Pkt.     50m 100m
10 lat  


1.   KALINOWSKI, Michał 01 MTKP Delfin Toruń 1:29.80 170     41.38 48.42
2.   TYLICKI, MATEUSZ 01 Muks Rekin Bydgoszcz 1:36.28 138     47.06 49.22
3.   JANICKI, KACPER 01 UKS ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz 1:38.80 128     45.52 53.28
4.   POMAGALSKI, Piotr 01 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 2:01.97 68     54.07 1:07.90
NIE UK.   MACIELĄG, Piotr 01 UKS Victoria Józefów 1:58.92   57.00 1:01.92


11 lat  


1.   CISZEWSKI, Jakub 00 Uks 190 Łódź 1:20.34 238     37.55 42.79
2.   MAŃKA, Filip 00 Uks 190 Łódź 1:23.70 210     38.38 45.32
3.   BANASZAK, Patryk 00 Mkp Toruńczyk Toruń 1:33.63 150     42.55 51.08
4.   MANKA, Jakub 00 UKS G- 8 Bielany 1:38.24 130     43.67 54.57
5.   JANISZEWSKI, Kacper 00 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 1:43.96 110     46.93 57.03
6.   BEDNARCZYK, Aleksander 00 MKS Polonia Warszawa 1:45.16 106     48.31 56.85
7.   SZYMANEK, Damian 00 Mlks Znicz Delfin Kłobuck 1:48.96 95     47.26 1:01.70
8.   SKOWRONEK, Dominik 00 UKS OLIMPIC Warka 1:49.48 94     52.01 57.47


12 lat  


1.   WARCIAREK, Jan 99 UKS Victoria Józefów 1:14.16 303     34.37 39.79
2.   PECYNA, Maciej 99 IKS Konstancin 1:15.83 283     35.45 40.38
3.   MACIEJEWSKI, KACPER 99 IUKS Muszelka 1:26.78 189     38.72 48.06
4.   WÓJS, Michał 99 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 1:26.92 188     39.55 47.37
5.   PAWŁOWSKI, Maksymilian 99 Śródmiejski U.K.S. Polna Warszawa 1:28.36 179     39.20 49.16
6.   SZUKAJŁO, Kamil 99 Uks 307 1:29.06 175     40.54 48.52
7.   BUCEWKA, Kajetan 99 Śródmiejski U.K.S. Polna Warszawa 1:30.01 169     41.61 48.40
8.   FRANKOWSKI, Maksymilian 99 UKS Dwójka Sochaczew 1:33.02 153     41.19 51.83
9.   PILICH, Karol 99 MUKP Warszawianka Wodny Park 1:47.11 100     50.06 57.05
10.   STOSIO, Mateusz 99 UKS Jagiellonka 1:47.55 99     48.65 58.90
11.   ĆEŚLOWSKI, Mikołaj 99 MUKP Warszawianka Wodny Park 1:58.97 73     54.68 1:04.29


13 lat  


1.   ARNDT, Mateusz 98 KS Delfin Gdynia 1:06.19 426     30.66 35.53
2.   GOŻDZIEWSKI, Adrian 98 MKS Wodnik Radom 1:08.88 378     32.03 36.85
3.   MILCZAREK, PIOTR 98 Uks 190 Łódź 1:09.58 367     31.95 37.63
4.   PERKOWSKI, Wiktor 98 UKS Victoria Józefów 1:09.66 365     31.89 37.77
5.   ĆWIKLIŃSKI, Mateusz 98 UKS Victoria Józefów 1:10.22 357     32.50 37.72
6.   MICHNIEWSKI, Tadeusz 98 UKS G- 8 Bielany 1:16.53 275     35.91 40.62
7.   GRZESIK, Damian 98 Uks Pirania Targówek 1:16.90 271     35.36 41.54
8.   GÓRECKI, Kamil 98 MUKP Warszawianka Wodny Park 1:17.86 261     36.19 41.67
9.   FLORCZAK, Robert 98 UKS Jagiellonka 1:20.97 232     36.32 44.65
10.   WACHNIK, Jakub 98 Uks Pirania Targówek 1:24.08 208     39.50 44.58
11.   STEFANIAK, Aleksander 98 UKS OLIMPIC Warka 1:33.56 150     42.21 51.35
12.   NOWICKI, Igor 98 MKS Polonia Warszawa 1:34.88 144     43.88 51.00


14 lat  


1.   SENDYK, Paweł 97 UKP Marlin 1:02.63 503     29.43 33.20
2.   ŻURAWICZ, Mateusz 97 MUKS Piętnastka AQUA Bydgoszcz 1:04.01 471     29.05 34.96
3.   FEDOROWICZ, Jakub 97 MKS Wodnik Radom 1:04.46 461     29.42 35.04
4.   KUBOT, SZYMON 97 Klub Sportowy ' Warta ' Poznań 1:06.12 427     30.37 35.75
5.   KOSTECKI, BRAJAN 97 Klub Sportowy ' Warta ' Poznań 1:08.37 386     32.65 35.72
6.   ALCHIMOWICZ, Jędrzej 97 GOSiR Piaseczno 1:08.78 380     31.94 36.84
7.   GOLIŃSKI, PATRYK 97 Buks   Warszawa 1:10.48 353     32.05 38.43
8.   DURAJCZYK, Michał 97 MUKP Warszawianka Wodny Park 1:11.05 344     33.63 37.42
9.   NIECZYPOROWSKI, ŁUKASZ 97 Klub Sportowy ' Warta ' Poznań 1:11.15 343     32.70 38.45
10.   KAMIŃSKI, Marcin 97 UKP Marlin 1:11.67 335     32.67 39.00
11.   SKUZA, Krzysztof 97 KS 1 Ożarów Mazowiecki 1:11.98 331     33.65 38.33
12.   STECKO, Michał 97 UKS Kapry-Armexim Pruszków 1:12.66 322     33.41 39.25
13.   PUCHACZ, Damian 97 UKP Marlin 1:18.60 254     35.69 42.91
14.   GUMOWSKI, Cezary 97 Płetwal Mława 1:21.35 229     36.65 44.70
15.   JADACH, Jakub 97 Uks Pirania Targówek 1:23.70 210     38.03 45.67


15 lat  


1.   CHUPKA, Radosław 96 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 1:02.84 498     28.90 33.94
2.   KUSKOWSKI, ADAM 96 ORKA Ciechanów 1:04.00 471     29.46 34.54
3.   MAKOWSKI, Bartosz 96 MKS Wodnik Radom 1:05.84 433     30.32 35.52
4.   BAGROWSKI, Karol 96 MTKP Delfin Toruń 1:06.65 417     31.30 35.35
5.   BANDURSKI, PIOTR 96 Buks   Warszawa 1:06.82 414     31.05 35.77
6.   PISKOR, Michał 96 KS 1 Ożarów Mazowiecki 1:07.28 406     30.64 36.64
7.   GAŁECKI, MATEUSZ 96 Buks   Warszawa 1:09.17 373     32.32 36.85
8.   PRZYBOROWSKI, Konrad 96 KS Delfin Gdynia 1:09.36 370     32.35 37.01
9.   CHMIEL, Mateusz 96 Uks "polonez" Wyszków 1:11.08 344     32.15 38.93
10.   BANECKI, Krzysztof 96 UKS"Skalar"Góra KALWARIA 1:15.65 285     33.33 42.32
11.   STOKARSKI, Paweł 96 Uks "polonez" Wyszków 1:16.23 279     34.75 41.48
12.   POLASZYK, Bartosz 96 UKS G- 8 Bielany 1:16.44 276     33.89 42.55


PK   ZALEWSKI, Igor 93 Ukp Wodnik Włocławek 1:04.98 450     29.58 35.40
PK   KAŹMIERCZAK, Wojciech 97 UKS Kapry-Armexim Pruszków 1:01.62 528     29.07 32.55



<< TOP >>
Konkurencja 9
2011-06-03 - 12:25
Dziewcząt, 200m zmienny 11 - 15 lat
Wyniki

Top Times "Poland" - 11
Top Times "Poland" 12
Top Times "Poland" 13
Top Times "Poland" 14
Top Times "Poland" 15
2:43.57
2:29.56
2:25.92
2:21.14
2:17.63
  BUTKIEWICZ, Olga
SZCZEPANIAK, Karolina
SZCZEPANIAK, Karolina
SZCZEPANIAK, Karolina
SZCZEPANIAK, Karolina
BUWAR
POWAR
POWAR
POWAR
AZWAR
Warsaw
Warsaw
Lignano (ITA)
Ostrowiec
Gorzow Wlkp.
2004-12-03
2004-12-03
2005-07-05
2006-05-20
2007-12-01

Punkty: FINA 2011  
Pozycja     Rok ur.   Czas Pkt.     50m 100m 150m 200m
11 lat  


1.   KOWALSKA, Iza 00 UKS Wilanowia 2:58.47 353     41.31 48.50 51.70 36.96
2.   POGORZELSKA, Inez 00 UKS Wilanowia 2:59.34 348     39.99 48.15 52.81 38.39
3.   BERENT, Anna 00 UKS Wilanowia 2:59.40 347     41.78 47.03 52.36 38.23
4.   PECYNA, Michalina 00 IKS Konstancin 2:59.79 345     40.20 44.96 54.05 40.58
5.   JAWORSKA, Marcelina 00 GOSiR Piaseczno 3:00.72 340     39.19 50.54 51.23 39.76
6.   WIKIEŁ, Żaklina 00 Uśks Ostrołęka 3:06.74 308     40.87 49.64 51.79 44.44
7.   KACHNIARZ, Magdalena 00 UKS Wilanowia 3:08.05 301     44.30 50.60 51.76 41.39
8.   DZIARSKA, Łucja 00 UKS Victoria Józefów 3:09.95 292     43.56 46.52 57.40 42.47
9.   KOSIŃSKA, Agata 00 UKS Kapry-Armexim Pruszków 3:10.03 292     43.32 45.98 58.27 42.46
10.   BRZÓZKA, Zuzanna 00 UKS Kapry-Armexim Pruszków 3:12.70 280     42.28 47.05 58.78 44.59
11.   KACPRZYCKA, Weronika 00 UKS Kapry-Armexim Pruszków 3:12.80 280     41.64 52.92 56.86 41.38
12.   SKIERSKA, Aleksandra 00 Uks Pirania Targówek 3:17.32 261     45.45 50.23 57.26 44.38
13.   SIWEK, Hania 00 UKS Wilanowia 3:28.94 220     47.28 53.23 1:03.26 45.17


12 lat  


1.   ŁUKASIK, Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 2:44.34 452     36.65 43.04 47.62 37.03
2.   ROMAN, MAGDALENA 99 IUKS Muszelka 2:44.35 452     36.03 42.22 48.69 37.41
3.   NIESZPOREK, WIKTORIA 99 Uks 190 Łódź 2:48.82 417     39.96 44.02 46.43 38.41
4.   NIEDŹWIECKA, KATARZYNA 99 Uks 190 Łódź 2:53.07 387     36.54 46.34 51.19 39.00
5.   TOMIAŁOWICZ, Karolina 99 UKS Kapry-Armexim Pruszków 2:53.28 385     34.61 43.93 53.91 40.83
6.   FILIPKOWSKA, Dominika 99 MKS "Ros" Pisz 2:55.71 370     36.78 44.47 53.88 40.58
7.   STAROS, Sandra 99 UKS Victoria Józefów 2:57.74 357     39.45 45.30 54.16 38.83
8.   WŁODARCZYK, Weronika 99 Śródmiejski U.K.S. Polna Warszawa 3:01.29 336     39.01 45.95 55.63 40.70
9.   BŁASZCZYK, SANDRA 99 IUKS Muszelka 3:03.39 325     40.02 47.67 54.07 41.63
10.   RĄCZKA, MARIKA 99 IUKS Muszelka 3:07.18 306     42.42 51.54 50.46 42.76
11.   RUDZIŃSKA, EWA 99 UKS G- 8 Bielany 3:11.57 285     41.09 50.31 56.11 44.06
12.   WARDAK, Julia 99 UKS Kapry-Armexim Pruszków 3:13.63 276     44.70 48.65 56.00 44.28
13.   TYSZKA, Wiktoria 99 UKS Jagiellonka 3:13.72 276     45.53 49.76 58.31 40.12
14.   REDKO, DIANA 99 IUKS Muszelka 3:13.97 275     43.53 53.47 54.21 42.76
15.   TARGOŃSKA, Jagoda 99 UKS Wilanowia 3:23.01 239     46.02 54.17 56.65 46.17
16.   KANTORSKA, Daria 99 UKS Kapry-Armexim Pruszków 3:38.96 191     50.63 57.74 1:01.19 49.40


13 lat  


1.   NOGAJ, Paulina 98 MKS Wodnik Radom 2:37.24 516     33.80 42.48 45.24 35.72
2.   MENDYK, Adrianna 98 MKS Wodnik Radom 2:41.51 476     34.71 40.65 47.12 39.03
3.   LIPKA, Julia 98 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 2:42.91 464     33.78 40.26 50.10 38.77
4.   PIWKO, Dominika 98 MKS SP63 Bryza Bydgoszcz 2:44.34 452     37.40 40.19 48.53 38.22
5.   KONDRASIUK, Małgorzata 98 MUKP Warszawianka Wodny Park 2:50.02 408     36.12 45.69 50.87 37.34
6.   WĘCŁAWIAK, Irena 98 UKS Wilanowia 2:55.16 373     40.95 46.89 49.47 37.85
7.   ROSIŃSKA, Julia 98 Uks "polonez" Wyszków 2:57.16 361     39.89 44.53 54.64 38.10
8.   KOLBIARZ, Patrycja 98 Klub Pływacki MZOS Płock 2:57.34 359     38.65 46.79 52.51 39.39
9.   ŹYLIŃSKA, Helena 98 UKS Meduza 3:00.19 343     40.21 47.06 52.71 40.21
10.   SZCZECIŃSKA, Paulina 98 MKS Polonia Warszawa 3:00.42 341     40.47 46.90 52.90 40.15
11.   PRZYBYSZ, Karolina 98 Uks Pirania Targówek 3:02.44 330     42.21 47.82 53.53 38.88
DYSKW.   RUSINIAK, Zuzanna 98 UKS Wilanowia 3:00.41   41.12 44.53 52.64 42.12
    O-4 - Przedwczwsny start


14 lat  


1.   BIEDRZYCKA, Iga 97 MKS "Ros" Pisz 2:27.46 626     32.15 36.96 43.47 34.88
2.   KARPISZ, Milena 97 UKS "Piątka" Konstantynów Łódzki 2:31.25 580     34.21 39.77 42.90 34.37
3.   MENDOWSKA, PAULINA 97 Klub Sportowy ' Warta ' Poznań 2:32.42 566     33.09 39.22 44.71 35.40
4.   FILIPIAK, WIKTORIA 97 Klub Sportowy ' Warta ' Poznań 2:33.76 552     33.24 40.26 45.17 35.09
5.   WÓJCIK, CLAUDIA 97 Klub Sportowy ' Warta ' Poznań 2:35.98 528     34.21 41.20 45.21 35.36
6.   TROJGO, Bogna 97 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 2:37.74 511     34.50 40.68 46.79 35.77
7.   RÓŻYCKA, Magdalena 97 MKS Jedynka Łódź 2:38.31 505     33.96 39.63 48.67 36.05
8.   GAJDA, Zuzanna 97 Orka Sochaczew 2:44.31 452     36.29 45.20 43.10 39.72
9.   HELBING, Justyna 97 UKS Wilanowia 2:45.50 442     36.77 44.48 46.72 37.53
10.   BERENT, Małgorzata 97 UKS Wilanowia 2:56.72 363     36.51 49.52 50.77 39.92
11.   MARCINKIEWICZ, Agata 97 MUKP Warszawianka Wodny Park 3:00.29 342     42.13 47.04 49.75 41.37
12.   SZPIL, Natalia 97 UKS Wilanowia 3:00.68 340     40.93 46.21 54.20 39.34
13.   RZEWUSKA, Adrianna 97 UKS Kapry-Armexim Pruszków 3:02.62 329     37.98 43.93 58.26 42.45
14.   MALICKA, Agata 97 Buks   Warszawa 3:03.75 323     39.86 47.12 54.90 41.87
15.   BOROWSKA, Beata 97 UKS Wilanowia 3:03.92 322     43.83 47.90 52.87 39.32
16.   ZIEJA, Karina 97 Buks   Warszawa 3:07.93 302     45.26 48.86 50.44 43.37
17.   MARCINIAK, Martyna 97 UKS Kapry-Armexim Pruszków 3:11.45 286     37.92 50.69 58.17 44.67


15 lat  


1.   ZBROJEWSKA, Michalina 96 UKS "Piątka" Konstantynów Łódzki 2:29.02 606     33.46 38.49 41.86 35.21
2.   POPIEL, Joanna 96 UKS G- 8 Bielany 2:34.07 548     33.49 38.94 47.40 34.24
3.   CIUPA, Aleksandra 96 MUKS Piętnastka AQUA Bydgoszcz 2:38.31 505     35.05 40.40 46.54 36.32
4.   GRABARCZYK, Dominika 96 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 2:38.73 501     33.57 40.38 46.57 38.21
5.   FITZ, Patrycja 96 MUKP Warszawianka Wodny Park 2:48.65 418     36.85 46.16 45.86 39.78
6.   MIKUŁOWSKA, Ada 96 UKS Kapry-Armexim Pruszków 2:50.10 407     36.04 45.74 49.29 39.03



<< TOP >>
Konkurencja 10
2011-06-03 - 12:55
Chłopców, 200m zmienny 11 - 15 lat
Wyniki

Top Times "Poland" - 11
Top Times "Poland" 12
Top Times "Poland" 13
Top Times "Poland" 14
Top Times "Poland" 15
2:41.86
2:26.56
2:17.99
2:11.40
2:07.56
  GILSKI, Krzysztof
CIĘŻKOWSKI, Dominik
DĘGA, Wiktor
CIEŚLAK, Marcin
CIEŚLAK, Marcin
KOOLS
JOKRA
SKBEL
BUWAR
MUWAR
Warsaw
Debica
Warsaw
Gorzow
Gorzow Wlkp.
2004-12-03
2008-06-28
2004-12-03
2006-11-25
2007-12-01

Punkty: FINA 2011  
Pozycja     Rok ur.   Czas Pkt.     50m 100m 150m 200m
11 lat  


1.   MAŃKA, Filip 00 Uks 190 Łódź 3:00.85 251     38.94 48.56 53.68 39.67
2.   MŁYNARCZYK, Karol 00 UKS G- 8 Bielany 3:03.94 238     41.89 48.97 54.52 38.56
3.   MITRUS, Paweł 00 GOSiR Piaseczno 3:04.07 238     42.77 46.81 53.16 41.33
4.   SZCZEPAŃSKI, Bartosz 00 Płetwal Mława 3:06.96 227     42.71 49.64 51.97 42.64
5.   BANASZAK, Patryk 00 Mkp Toruńczyk Toruń 3:13.21 205     43.59 47.90 59.15 42.57
6.   RYBARCZYK, Adam 00 UKS Wilanowia 3:14.02 203     46.13 52.25 55.73 39.91
7.   WARDAK, Jakub 00 UKS G- 8 Bielany 3:14.52 201     44.79 50.78 54.93 44.02
8.   RĘBACZ, Maciej 00 UKS G- 8 Bielany 3:16.48 195     46.28 51.70 52.38 46.12
9.   RUSKOWIAK, Konrad 00 UKS Jagiellonka 3:17.61 192     46.54 48.80 59.16 43.11
10.   KOWALSKI, Maxymilian 00 Płetwal Mława 3:19.39 187     42.65 53.22 57.17 46.35
11.   GLAZER, Rafał 00 GOSiR Piaseczno 3:21.17 182     51.81 51.44 53.36 44.56
12.   KALISZ, Jakub 00 Uks Pingwiny 3:24.97 172     47.73 51.36 59.39 46.49
13.   BUREK, Ceazry 00 UKS Kapry-Armexim Pruszków 3:27.39 166     47.65 49.04 1:06.04 44.66


12 lat  


1.   KULISIEWICZ, Daniel 99 Uks 307 2:44.34 334     36.25 45.14 47.13 35.82
2.   PECYNA, Maciej 99 IKS Konstancin 2:45.42 328     35.88 44.29 48.06 37.19
3.   WARCIAREK, Jan 99 UKS Victoria Józefów 2:49.76 303     35.16 48.40 48.91 37.29
4.   RYBARCZYK, Filip 99 UKS Wilanowia 2:59.89 255     41.60 47.50 52.51 38.28
5.   ŚLUFIŃSKI, ALEKSANDER 99 Wkn Jacques 3:00.14 254     39.15 49.20 53.35 38.44
6.   WŁODARCZYK, Maciej 99 Uks Pingwiny 3:01.90 246     40.82 47.30 53.40 40.38
7.   PEŁCZYŃSKI, Franciszek 99 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 3:03.48 240     40.40 46.64 56.21 40.23
8.   ŚLIWKA, Jakub 99 UKS Kapry-Armexim Pruszków 3:03.60 240     41.35 50.07 51.27 40.91
9.   WŁODARCZYK, Stanisław 99 UKS Kapry-Armexim Pruszków 3:04.93 234     40.85 52.18 49.73 42.17
10.   PELCZAR, KAMIL 99 IUKS Muszelka 3:05.90 231     41.56 51.09 54.87 38.38
11.   TRZEŚNIEWSKI, Kacper 99 UKS Kapry-Armexim Pruszków 3:06.25 229     41.16 47.03 54.61 43.45
12.   PARADOWSKI, OSKAR 99 UKS G- 8 Bielany 3:11.55 211     43.98 50.80 55.84 40.93
13.   FRANKOWSKI, Maksymilian 99 UKS Dwójka Sochaczew 3:12.54 208     42.11 50.43 57.55 42.45
14.   SKALDAWSKI, Krzysztof 99 GOSiR Piaseczno 3:12.72 207     44.27 50.19 58.38 39.88
15.   BOROWIECKI, Mateusz 99 Buks   Warszawa 3:13.05 206     43.19 47.39 1:02.14 40.33


13 lat  


1.   RYBAK, Konrad 98 Uks Pirania Targówek 2:34.36 403     33.55 43.26 44.57 32.98
2.   ĆWIKLIŃSKI, Mateusz 98 UKS Victoria Józefów 2:36.58 386     33.00 41.77 45.70 36.11
3.   SAPALSKI, Mateusz 98 UKS G- 8 Bielany 2:50.74 298     39.46 43.45 49.94 37.89
4.   GRZELAK, Patryk 98 UKS Wilanowia 2:52.15 291     41.49 45.64 46.78 38.24
5.   SMYL, Łukasz 98 Uks Pirania Targówek 2:58.10 262     40.61 44.86 54.51 38.12
6.   GRZESIK, Damian 98 Uks Pirania Targówek 2:59.66 256     37.84 48.07 54.53 39.22
7.   BARGLOWSKI, Mateusz 98 MKS "Ros" Pisz 3:00.92 250     39.83 49.72 52.65 38.72
8.   WACHNIK, Jakub 98 Uks Pirania Targówek 3:02.98 242     40.26 50.01 53.55 39.16
9.   MASŁOWSKI, Oskar 98 Klub Pływacki MZOS Płock 3:04.41 236     40.16 45.97 56.17 42.11
DYSKW.   NIEWIADOMSKI, Bartłomiej 98 Uks Pirania Targówek 2:52.85   37.79 44.94 51.45 38.67
    O-4 - Przedwczwsny start


14 lat  


1.   KAŹMIERCZAK, Wojciech 97 UKS Kapry-Armexim Pruszków 2:21.18 527     29.90 38.23 41.00 32.05
2.   FRĄTCZAK, Mateusz 97 MKS Jedynka Łódź 2:26.57 471     30.75 38.68 42.96 34.18
3.   RADUCKI, ARKADIUSZ 97 Klub Sportowy ' Warta ' Poznań 2:27.26 465     32.34 38.68 43.19 33.05
4.   KOLCZYŃSKI, Stanisław 97 UKS Kapry-Armexim Pruszków 2:30.15 438     31.42 39.08 43.64 36.01
5.   OLSZEWSKI, Maciej 97 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 2:31.30 428     34.43 40.93 39.70 36.24
6.   DURA, Damian 97 MKS Jedynka Łódź 2:32.47 419     30.85 38.81 48.15 34.66
7.   KWIATKOWSKI, Krzysztof 97 MTKP Delfin Toruń 2:34.45 403     33.59 41.16 45.32 34.38
8.   GOLIŃSKI, PATRYK 97 Buks   Warszawa 2:34.76 400     33.08 41.15 45.87 34.66
9.   HAHN, Jakub 97 MKS Jedynka Łódź 2:34.92 399     32.70 42.55 45.17 34.50
10.   BĄCZKOWSKI, Bartosz 97 MUKP Warszawianka Wodny Park 2:35.78 392     35.40 41.34 44.56 34.48
11.   KANAK, Michał 97 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 2:37.76 378     33.66 41.37 46.12 36.61
12.   MIKOŚ, Robert 97 UKS Victoria Józefów 2:38.52 372     32.85 42.27 47.62 35.78
13.   OSSES, FILIP 97 Klub Sportowy ' Warta ' Poznań 2:49.71 303     36.43 47.80 47.75 37.73
14.   JADACH, Jakub 97 Uks Pirania Targówek 2:50.09 301     39.39 47.53 47.80 35.37
15.   POŁUDNIKIEWICZ, Adam 97 Buks   Warszawa 2:50.58 299     37.12 45.60 50.32 37.54
16.   MAZUROWSKI, Kacper 97 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 2:53.15 286     36.29 46.49 52.24 38.13


15 lat  


1.   NIEMCZYK, Tomasz 96 MUKS Piętnastka AQUA Bydgoszcz 2:17.65 569     30.55 35.59 40.83 30.68
2.   JASZEWSKI, Marcin 96 Uks "polonez" Wyszków 2:25.74 479     31.23 39.11 42.33 33.07
3.   KRZEWIŃSKI, Patryk 96 MUKS Piętnastka AQUA Bydgoszcz 2:29.98 440     32.22 35.62 46.28 35.86
4.   WITAN, Daniel 96 UKS OLIMPIC Warka 2:46.26 323     33.61 41.46 47.92 43.27
DYSKW.   KRAJEWSKI, Karol 96 Płetwal Mława 2:55.75   37.86 44.47 51.27 42.15
    Z-2 - Ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu


PK   GAWRYŚ, Sebastian 94 UKS Meduza 2:23.88 498     29.48 38.31 41.89 34.20
PK   ZALEWSKI, Igor 93 Ukp Wodnik Włocławek 2:30.10 439     31.09 40.94 44.94 33.13
PK   BARTOSZYŃSKI, Michał 93 Ukp Wodnik Włocławek 2:31.74 425     33.62 39.55 44.11 34.46



<< TOP >>
Konkurencja 11
2011-06-03 - 16:00
Dziewcząt, 100m dowolny 10 - 15 lat
Wyniki

Top Times "Poland" - 11
Top Times "Poland" 12
Top Times "Poland" 13
Top Times "Poland" 14
Top Times "Poland" 15
1:05.53
1:00.22
58.52
57.34
56.75
  PRZYBYSŁAWSKA, Aleksandra
PAWLACZEK, Natalia
SOKOŁOWSKA, Diana
SOKOŁOWSKA, Diana
KORC, Agata
WORAD
ZROPO
JUBIA
JUBIA
POL
Warsaw
Warsaw
Ostrowiec Sw
Belgrade (SRB)
???
2009-12-04
2005-12-03
2009-12-11
2010-12-10
2001-05-01

Punkty: FINA 2011  
Pozycja     Rok ur.   Czas Pkt.     50m 100m
10 lat  


1.   WOŹNIAK, Zofia 01 Uks 307 1:17.26 306     36.27 40.99
2.   SOKÓŁ, Zuzia 01 IKS Konstancin 1:23.18 245     37.85 45.33
3.   JUC, Aleksandra 01 UKS Meduza 1:23.46 242     39.45 44.01
4.   BOCHENEK, Anna 01 UKS Meduza 1:23.99 238     39.62 44.37
5.   GOŁĘBIEWSKA, Dominika 01 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 1:25.30 227     42.33 42.97
6.   MAZURKIEWICZ, Basia 01 IKS Konstancin 1:25.47 226     42.87 42.60
7.   CIEPLAK, Aleksandra 01 UKS OLIMPIC Warka 1:32.80 176     44.60 48.20
8.   SOLUCH, Nikola 01 Mlks Znicz Delfin Kłobuck 1:33.54 172     42.73 50.81
9.   KIN, NATALIA 01 Muks Rekin Bydgoszcz 1:33.60 172     43.80 49.80
10.   SZUBARTOWSKA, POLA 01 Muks Rekin Bydgoszcz 1:33.66 171     44.50 49.16
11.   PODSIADŁY, Agata 01 IKS Konstancin 1:36.79 155     45.03 51.76
12.   GÓRSKA, Hania 01 IKS Konstancin 1:37.22 153     46.11 51.11
13.   RÓŻAŃSKA, Jaśmina 01 MUKP Warszawianka Wodny Park 1:48.42 110     48.83 59.59
14.   DALKE, Agata 01 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 1:48.57 110     49.58 58.99
15.   CHŁUDA, Dominika 01 MUKP Warszawianka Wodny Park 2:12.17 61     1:01.67 1:10.50


11 lat  


1.   SOLAK, Anna 00 Klub Pływacki MZOS Płock 1:10.77 398     33.43 37.34
2.   JAWORSKA, Marcelina 00 GOSiR Piaseczno 1:10.87 396     33.52 37.35
3.   KOWALSKA, Iza 00 UKS Wilanowia 1:11.03 393     35.55 35.48
4.   BERENT, Anna 00 UKS Wilanowia 1:14.21 345     36.10 38.11
5.   KACPRZYCKA, Weronika 00 UKS Kapry-Armexim Pruszków 1:14.36 343     36.14 38.22
6.   STASZCZYK, Natalia 00 IKS Konstancin 1:14.71 338     36.30 38.41
7.   POGORZELSKA, Inez 00 UKS Wilanowia 1:14.93 335     37.20 37.73
8.   PECYNA, Michalina 00 IKS Konstancin 1:15.30 330     35.88 39.42
9.   SADOWSKA, karolina 00 UKS G- 8 Bielany 1:15.34 330     36.25 39.09
10.   REKS, ALEKSANDRA 00 Buks   Warszawa 1:15.36 329     35.74 39.62
11.   KARASIŃSKA, Karolina 00 Uks 307 1:16.91 310     36.32 40.59
12.   GOTOWSKA, Weronika 00 UKS G- 8 Bielany 1:17.41 304     36.75 40.66
13.   BRZÓZKA, Zuzanna 00 UKS Kapry-Armexim Pruszków 1:17.69 301     36.97 40.72
14.   ODZIEMCZYK, Maja 00 Uks Pirania Targówek 1:18.50 291     36.70 41.80
15.   LUBASZKA, Magdalena 00 Sinnet Warszawa 1:18.95 286     37.87 41.08
16.   SADOCH, Nikola 00 UKS G- 8 Bielany 1:19.00 286     38.11 40.89
17.   KUŁAGOWSKA, Maria 00 MTKP Delfin Toruń 1:19.11 285     38.62 40.49
18.   CICHOCKA, Malwina 00 Uks Pirania Targówek 1:19.50 280     38.75 40.75
19.   KOSIŃSKA, Agata 00 UKS Kapry-Armexim Pruszków 1:19.94 276     38.32 41.62
20.   ZŁOTNIK, Julia 00 UKS Jagiellonka 1:20.66 269     37.93 42.73
21.   PIECHOTA, Justyna 00 Uks 190 Łódź 1:21.40 261     38.56 42.84
22.   KOŚCIANEK, Natalia 00 UKS OLIMPIC Warka 1:21.66 259     39.92 41.74
23.   OLSZYNSKA, JULIA 00 Buks   Warszawa 1:21.72 258     39.79 41.93
24.   WĘCLEWSKA, Anna 00 Uks Pirania Targówek 1:22.47 251     39.87 42.60
25.   ABRAMOWICZ, Julia 00 IKS Konstancin 1:22.57 250     40.19 42.38
26.   FURMAŃSKA, Kalina 00 IKS Konstancin 1:23.72 240     39.91 43.81
27.   WIECIŃSKA, Anna 00 MTKP Delfin Toruń 1:23.82 239     40.13 43.69
28.   CHMIELEWSKA, Anete 00 UKS OLIMPIC Warka 1:24.09 237     40.69 43.40
29.   WYSOKIŃSKA, Agnieszka 00 UKS G- 8 Bielany 1:24.72 232     41.67 43.05
30.   OLBRYŚ, Ola 00 UKS G- 8 Bielany 1:25.81 223     40.96 44.85
31.   DERBICH, WIKTORIA 00 IUKS Muszelka 1:25.96 222     40.45 45.51
32.   KACPRZAK, Aleksandra 00 UKS OLIMPIC Warka 1:26.32 219     41.04 45.28
33.   WAWRZYNCZUK, ZUZANNA 00 Buks   Warszawa 1:26.47 218     41.18 45.29
34.   SOLIWODA, Martyna 00 UKS G- 8 Bielany 1:26.57 217     40.88 45.69
35.   SIKORSKA, Maria 00 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 1:26.81 215     40.42 46.39
36.   CZAPSKA, Karolina 00 MUKP Warszawianka Wodny Park 1:27.17 213     41.49 45.68
37.   SZARPAK, Anna 00 Uks 307 1:27.49 210     41.32 46.17
38.   SOWA, Agata 00 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 1:27.52 210     42.07 45.45
39.   KUBIAK, Karolina 00 UKS G- 8 Bielany 1:27.57 210     41.86 45.71
40.   SOBKOWSKA, Gosia 00 UKS Wilanowia 1:28.03 206     39.89 48.14
41.   SIWEK, Hania 00 UKS Wilanowia 1:28.27 205     42.28 45.99
42.   OWCZAREK, Julia 00 Mlks Znicz Delfin Kłobuck 1:28.30 205     39.96 48.34
43.   STOPCZYK, Dominika 00 UKS Wilanowia 1:29.38 197     43.29 46.09
44.   KACPRZAK, Agata 00 UKS OLIMPIC Warka 1:29.55 196     41.38 48.17
45.   KORZENIEWSKA, Natasza 00 UKS Victoria Józefów 1:30.21 192     42.66 47.55
46.   CZOMOREK, Julia 00 UKS Wilanowia 1:30.35 191     42.57 47.78
47.   ALEKSIEWICZ, Ewelina 00 UKS G- 8 Bielany 1:32.46 178     44.05 48.41
48.   WIATER, Kasia 00 UKS G- 8 Bielany 1:33.06 175     43.99 49.07
49.   OTTO, Oliwia 00 UKS Wilanowia 1:34.84 165     44.90 49.94
50.   MIŁKOWSKA, Oliwia 00 UKS Wilanowia 1:34.95 164     45.41 49.54
51.   ROGUSKA, Klara 00 UKS Wilanowia 1:35.45 162     45.18 50.27
52.   BEREZA, Agata 00 MTKP Delfin Toruń 1:35.80 160     45.15 50.65
53.   ALBERSKA, Izabela 00 UKS OLIMPIC Warka 1:37.24 153     45.01 52.23
54.   RUSZKE, Karolina 00 MUKP Warszawianka Wodny Park 1:38.89 145     46.02 52.87
55.   BIENIEK, Gabi 00 UKS Wilanowia 1:47.90 112     49.08 58.82
56.   MYŚLIWIEC, Asia 00 MUKP Warszawianka Wodny Park 1:49.40 107     50.42 58.98
57.   TERLECKA, Kasia 00 MUKP Warszawianka Wodny Park 1:49.45 107     50.36 59.09
58.   URAWSKA, Zuzanna 00 MUKP Warszawianka Wodny Park 1:56.39 89     56.66 59.73
59.   CZUBA, Zuzia 00 UKS Wilanowia 2:15.91 56     1:12.11 1:03.80
60.   RADZISZEWSKA, KATARZYNA 00 Buks   Warszawa 2:17.80 53     58.92 1:18.88


12 lat  


1.   ROMAN, MAGDALENA 99 IUKS Muszelka 1:07.16 466     32.28 34.88
2.   KRÓL, Oliwia 99 MKS Trójka Łódź 1:08.17 445     33.36 34.81
3.   ŁUKASIK, Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 1:08.33 442     33.40 34.93
4.   PIECHOTA, PAULINA 99 Uks 190 Łódź 1:08.37 441     32.37 36.00
5.   TOMIAŁOWICZ, Karolina 99 UKS Kapry-Armexim Pruszków 1:09.54 419     32.85 36.69
6.   CIEŚLIKOWSKA, Zuzanna 99 Uks Pingwiny 1:09.88 413     33.14 36.74
7.   KUZEBSKA, Karolina 99 GOSiR Piaseczno 1:10.15 408     33.37 36.78
8.   PODRAŻKA, Zuzanna 99 Orka Sochaczew 1:10.32 406     33.39 36.93
9.   SKARŻYŃSKA, ALEKSANDRA 99 IUKS Muszelka 1:10.92 395     34.46 36.46
10.   RZOŃCA, Patrycja 99 UKS "Piątka" Konstantynów Łódzki 1:11.47 386     35.06 36.41
11.   ŁUGOWSKA, Oliwia 99 MKS Trójka Łódź 1:11.60 384     34.45 37.15
12.   NIEDŹWIECKA, KATARZYNA 99 Uks 190 Łódź 1:11.69 383     34.55 37.14
13.   REDNER, Sandra 99 MKS Trójka Łódź 1:11.81 381     34.21 37.60
14.   NOWAKOWSKA, NATALIA 99 Uks 190 Łódź 1:12.39 372     34.98 37.41
15.   DULIŃSKA, MARTYNA 99 Buks   Warszawa 1:13.33 358     33.98 39.35
16.   KNYCHALSKA, Karolina 99 Uks 190 Łódź 1:13.67 353     36.28 37.39
17.   JEZIORSKA, Karolina 99 Mlks Znicz Delfin Kłobuck 1:13.69 352     35.07 38.62
18.   PEREIRA-MOJSA, Monika 99 UKS Jagiellonka 1:14.68 338     35.36 39.32
19.   SMOŁA, Monika 99 MTKP Delfin Toruń 1:14.83 336     35.00 39.83
20.   SZEWCZYK, Zuzanna 99 Śródmiejski U.K.S. Polna Warszawa 1:14.99 334     36.02 38.97
21.   CIEŚLIKOWSKA, Gabriela 99 Uks Pingwiny 1:15.27 331     36.35 38.92
22.   TYSZKA, Wiktoria 99 UKS Jagiellonka 1:16.32 317     36.21 40.11
23.   ĆWIL, Angelika 99 GOSiR Piaseczno 1:16.53 314     35.77 40.76
24.   ROŻNIAK, KAROLINA 99 UKS G- 8 Bielany 1:16.93 310
25.   KOŁODZIEJCZYK, Anna 99 UKS Wilanowia 1:17.04 308     37.51 39.53
26.   KORDOWSKA, KLAUDIA 99 Buks   Warszawa 1:17.97 297     35.23 42.74
27.   MARKOWICZ, PATRYCJA 99 UKS G- 8 Bielany 1:17.98 297     36.85 41.13
28.   REDKO, DIANA 99 IUKS Muszelka 1:18.75 289     37.99 40.76
29.   STRZAŁKOWSKA, MAŁGORZATA 99 UKS G- 8 Bielany 1:19.85 277     37.79 42.06
30.   SUCHECKA, Katarzyna 99 UKS Ostrobramska 1:20.16 274     36.63 43.53
31.   WOJTAS, Marta 99 UKS Kapry-Armexim Pruszków 1:20.53 270     38.73 41.80
32.   BAZYLKO, Joanna 99 UKS Jagiellonka 1:20.89 266     38.64 42.25
33.   BUJNOWICZ, Julia 99 Buks   Warszawa 1:21.29 262     38.53 42.76
34.   DYDYCZ, Maria 99 UKS Ostrobramska 1:21.34 262     37.86 43.48
35.   ŚWIDERSKA, KARINA 99 Buks   Warszawa 1:22.55 250     39.94 42.61
36.   GALICKA, Martyna 99 Buks   Warszawa 1:22.74 249     39.53 43.21
37.   PEREIRA-MOJSA, Milena 99 UKS Jagiellonka 1:25.21 228     40.06 45.15
38.   STRZELECKA, Katarzyna 99 Orka Sochaczew 1:26.00 221     39.94 46.06
39.   CADER, Aleksandra 99 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 1:26.54 217     39.02 47.52
40.   KANTORSKA, Daria 99 UKS Kapry-Armexim Pruszków 1:28.67 202     42.58 46.09
41.   DYBALSKA, Kamila 99 Buks   Warszawa 1:30.56 190     42.89 47.67
42.   PASZKOWSKA, Jowita 99 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 1:37.21 153     45.59 51.62


13 lat  


1.   GÓRECKA, Marta 98 UKS Wilanowia 1:02.85 568     30.65 32.20
2.   PRZYBYSŁAWSKA, Aleksandra 98 MKS Wodnik Radom 1:03.60 548     30.85 32.75
3.   NOGAJ, Paulina 98 MKS Wodnik Radom 1:05.06 512     31.66 33.40
4.   JANKOWSKA, Klaudia 98 UKS Ostrobramska 1:07.46 459     32.59 34.87
5.   WARSZAWSKA, Nicola 98 KS Delfin Gdynia 1:08.17 445     32.47 35.70
6.   ADAMKIEWICZ, KAROLINA 98 ORKA Ciechanów 1:09.00 429     32.61 36.39
7.   PIWKO, Dominika 98 MKS SP63 Bryza Bydgoszcz 1:09.09 428     33.53 35.56
8.   ROSIŃSKA, Julia 98 Uks "polonez" Wyszków 1:10.25 407     33.55 36.70
9.   ZDUNIAK, Katarzyna 98 UKS G- 8 Bielany 1:10.37 405     32.98 37.39
10.   LIPKA, Julia 98 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 1:10.50 402     33.58 36.92
11.   JACKIEWICZ, Weronika 98 UKS Kapry-Armexim Pruszków 1:10.65 400     33.07 37.58
12.   SADOCH, Paulina 98 UKS G- 8 Bielany 1:10.78 398     34.09 36.69
13.   RYZINSKA, Daria 98 MKS "Ros" Pisz 1:12.13 376     35.03 37.10
14.   ŹYLIŃSKA, Helena 98 UKS Meduza 1:13.16 360     35.88 37.28
15.   STANIASZEK, Dominika 98 PUKS Wola Warszawa 1:13.54 354     34.04 39.50
16.   SZYMCZUK, Paulina 98 Uks "polonez" Wyszków 1:15.09 333     35.28 39.81
17.   KOLBIARZ, Patrycja 98 Klub Pływacki MZOS Płock 1:15.40 329     35.91 39.49
18.   EZERSKYTE, Emilija 98 Gintaras Sport Center Klaipeda 1:15.52 327     36.37 39.15
19.   KAZIMIERSKA, Dominika 98 UKS Jagiellonka 1:15.89 323     36.28 39.61
20.   STRZELECKA, GABRYSIA 98 Ukp Wodnik Włocławek 1:15.93 322     36.49 39.44
21.   PRZYBYSZ, Karolina 98 Uks Pirania Targówek 1:16.70 312     36.75 39.95
22.   ZAJĄC, Aleksandra 98 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 1:17.17 307     36.69 40.48
23.   BALAJCZA, Laura 98 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 1:18.39 293     36.72 41.67
24.   PORUSZEK, Natalia 98 UKS Meduza 1:18.62 290     37.57 41.05
25.   ZIELIŃSKA, Maria 98 UKS OLIMPIC Warka 1:20.05 275     37.74 42.31
26.   SAKS, Dominika 98 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 1:29.07 199     42.23 46.84


14 lat  


1.   MAGNER, Agata 97 GOSiR Piaseczno 1:02.43 580     30.08 32.35
2.   BIEDRZYCKA, Iga 97 MKS "Ros" Pisz 1:02.66 573     30.23 32.43
3.   TURAJCZYK, Aleksandra 97 UKS "Piątka" Konstantynów Łódzki 1:03.17 560     30.78 32.39
4.   ŁUKASZEWICZ, Zuzanna 97 UKS Jagiellonka 1:03.64 547     30.36 33.28
5.   RÓŻYCKA, Magdalena 97 MKS Jedynka Łódź 1:03.93 540     31.28 32.65
6.   DORNOWSKA, Adrianna 97 MUKS Piętnastka AQUA Bydgoszcz 1:03.94 540     30.67 33.27
7.   FILIPIAK, WIKTORIA 97 Klub Sportowy ' Warta ' Poznań 1:04.08 536     30.83 33.25
8.   NITA, Anna 97 UKS "Piątka" Konstantynów Łódzki 1:04.47 526     31.34 33.13
9.   WAŚNIEWSKA, Wiktoria 97 KS 1 Ożarów Mazowiecki 1:05.34 506     31.02 34.32
10.   ZIEMIECKA, Ewa 97 UKS Jagiellonka 1:06.43 481     32.01 34.42
11.   KRÓLAK, Agata 97 UKS Kapry-Armexim Pruszków 1:06.96 470     31.37 35.59
12.   KNIFEL, Monika 97 MKS Jedynka Łódź 1:08.03 448     32.43 35.60
13.   KACZMARCZYK, Klaudia 97 UKS Jagiellonka 1:08.20 445     32.05 36.15
14.   JASTRZĘBSKA, Joanna 97 MKS Jedynka Łódź 1:08.21 444     32.22 35.99
15.   MISTERKA, Kamila 97 MKS Trójka Łódź 1:08.60 437     33.07 35.53
16.   OLEJNICZAK, Zuzanna 97 MKS Jedynka Łódź 1:09.03 429     33.48 35.55
17.   NOWICKA, Iga 97 Uks "polonez" Wyszków 1:09.15 426     33.39 35.76
18.   JAGIELSKA, Róża 97 MKS Trójka Łódź 1:09.16 426     33.16 36.00
19.   PECZENIUK, Oliwia 97 MUKS Piętnastka AQUA Bydgoszcz 1:09.54 419     33.97 35.57
    PILARSKA, Zofia 97 Uks Pingwiny 1:09.54 419     33.35 36.19
21.   WALCZAK, KATARZYNA 97 Klub Sportowy ' Warta ' Poznań 1:09.65 417     32.99 36.66
22.   SZTUKOWSKA, Martyna 97 MUKS Piętnastka AQUA Bydgoszcz 1:09.78 415     33.26 36.52
23.   PRZYMUS, Agata 97 SKS Start Łódź 1:10.41 404     33.42 36.99
24.   RYBIŃSKA, Olga 97 GOSiR Piaseczno 1:10.67 399     33.82 36.85
25.   WIŚNIEWSKA, Ilona 97 Płetwal Mława 1:11.76 382     34.49 37.27
26.   STĘPIEŃ, Natalia 97 UKS "Piątka" Konstantynów Łódzki 1:11.95 379     34.42 37.53
27.   PADYK, Agata 97 MKS Trójka Łódź 1:12.73 366     35.29 37.44
28.   BOROWSKA, Beata 97 UKS Wilanowia 1:13.20 359     34.87 38.33
29.   ŁACZKOWSKA, Karolina 97 MKS Trójka Łódź 1:13.21 359     34.55 38.66
30.   ZARĘBA, Aldona 97 UKS Jagiellonka 1:14.13 346     35.40 38.73
31.   ZWIERZCHOWSKA, Zofia 97 KS 1 Ożarów Mazowiecki 1:14.14 346     35.21 38.93
32.   MALICKA, Agata 97 Buks   Warszawa 1:14.20 345     35.19 39.01
33.   SZPIL, Natalia 97 UKS Wilanowia 1:14.56 340     35.25 39.31
34.   PARKOT, Hanna 97 UKS Kapry-Armexim Pruszków 1:14.61 339     35.01 39.60
35.   BERENT, Małgorzata 97 UKS Wilanowia 1:14.79 337     35.26 39.53
36.   RZEWUSKA, Adrianna 97 UKS Kapry-Armexim Pruszków 1:14.83 336     35.03 39.80
37.   SZMAJSER, Kamila 97 UKS Jagiellonka 1:17.83 299     35.32 42.51
38.   DOSINAITE, Rusne 97 Kaunas Swimming School 1:19.28 283     38.18 41.10


15 lat  


1.   KUNKA, Kamila 96 GOSiR Piaseczno 1:01.05 620     29.39 31.66
2.   POPIEL, Joanna 96 UKS G- 8 Bielany 1:02.90 567     31.07 31.83
3.   BAKIES, Gabriela 96 UKS "Piątka" Konstantynów Łódzki 1:03.35 555     30.78 32.57
4.   DYAKOWSKA, Maja 96 UKS G- 8 Bielany 1:04.00 538     30.99 33.01
5.   KUZAITE, Roberta 96 Gintaras Sport Center Klaipeda 1:04.05 537     30.35 33.70
6.   KIEC, Magdalena 96 UKS G- 8 Bielany 1:04.68 521     30.99 33.69
7.   KOZON, Kaja 96 Uks "polonez" Wyszków 1:05.36 505     31.01 34.35
8.   BŁOCKA, Agnieszka 96 Uks Pingwiny 1:05.69 498     31.40 34.29
9.   CIUPA, Aleksandra 96 MUKS Piętnastka AQUA Bydgoszcz 1:05.74 496     32.34 33.40
10.   KANIA, Martyna 96 Uks "polonez" Wyszków 1:05.76 496     31.32 34.44
11.   MISZTAL, Dorota 96 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 1:06.55 478     31.82 34.73
12.   ŻELECHOWSKA, Marika 96 UKS G- 8 Bielany 1:07.30 463     32.38 34.92
13.   ADAMOWICZ, Maja 96 UKS Jagiellonka 1:08.05 448     32.89 35.16
14.   SANKOWSKA, Weronika 96 GOSiR Piaseczno 1:08.10 447     32.10 36.00
15.   BUSSE, Sylwia 96 MKS Wodnik Radom 1:08.12 446     32.32 35.80
16.   RURARZ, Zuzanna 96 UKS G- 8 Bielany 1:08.59 437     33.11 35.48
17.   STAŃCZYK, Olga 96 UKS G- 8 Bielany 1:08.86 432     33.53 35.33
18.   BIAŁOWĄS, Karolina 96 KS 1 Ożarów Mazowiecki 1:09.37 422     33.21 36.16
19.   MAŁEK, Magdalena 96 UKS Meduza 1:09.63 418     33.26 36.37
20.   RABOSZUK, Justyna 96 UKS Jagiellonka 1:09.84 414     32.64 37.20
21.   ADAMSKA, Nikola 96 UKS Kapry-Armexim Pruszków 1:10.45 403     33.10 37.35
22.   FEDOROWICZ, Zuzanna 96 MKS Wodnik Radom 1:11.92 379     33.85 38.07
23.   KAROLEWSKA, Sandra 96 Uks "polonez" Wyszków 1:12.51 370     35.26 37.25


PK   KUBISZEWSKA, Olga 93 MKS Polonia Warszawa 1:04.00 538     31.37 32.63
PK   MATRASZEK, Aleksandra 93 Ukp Wodnik Włocławek 1:08.07 447     33.39 34.68
PK   BUKO, Martyna 02 MKS Medyk Giżycko 1:40.14 140     45.86 54.28



<< TOP >>
Konkurencja 12
2011-06-03 - 16:45
Chłopców, 100m dowolny 10 - 15 lat
Wyniki

Top Times "Poland" - 11
Top Times "Poland" 12
Top Times "Poland" 13
Top Times "Poland" 14
Top Times "Poland" 15
1:04.98
59.80
56.97
54.02
51.59
  ARNDT, Mateusz
PIETRZAK, Dawid
HOŁUB, Jan
PRZYBOROWSKI, Piotr
BUJOCZEK, Filip
DEGDY

AVSWI
MZPLO
CSDAB
Warsaw
Debica
Gorzow Wlkp.
Gorzow Wlkp.
Ostrowiec Sw
2009-12-04
2009-12-13
2009-07-05
2007-12-02
2009-12-11

Punkty: FINA 2011  
Pozycja     Rok ur.   Czas Pkt.     50m 100m
10 lat  


1.   KALINOWSKI, Michał 01 MTKP Delfin Toruń 1:16.18 233     37.01 39.17
2.   SCHAAF, Sebastian 01 UKS Wilanowia 1:16.41 231     36.33 40.08
3.   JANICKI, KACPER 01 UKS ZS 27 "Osowa Góra" Bydgoszcz 1:18.12 216     38.07 40.05
4.   WARDAWA, Filip 01 Uks Pingwiny 1:19.82 202     38.38 41.44
5.   CIOCH, MATEUSZ 01 Muks Rekin Bydgoszcz 1:20.63 196     38.54 42.09
6.   TYLICKI, MATEUSZ 01 Muks Rekin Bydgoszcz 1:24.57 170     41.34 43.23
7.   MACIELĄG, Piotr 01 UKS Victoria Józefów 1:26.00 162     41.27 44.73
8.   KRZYMAŃSKI, Kajetan 01 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 1:26.80 157     41.71 45.09
9.   WIECIŃSKI, Andrzej 01 MTKP Delfin Toruń 1:27.46 154     41.05 46.41
10.   DUDZIŃSKI, Michał 01 Uks Pingwiny 1:27.83 152     40.41 47.42
11.   SZADROWSKI, Jakub 01 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 1:28.24 150     41.21 47.03
12.   ŚLUFIŃSKI, FRANCISZEK 01 Wkn Jacques 1:28.27 150     39.60 48.67
13.   MASIOR, Piotr 01 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 1:35.56 118     45.31 50.25
14.   NOWAK, Maksymilian 01 Uks 307 1:35.91 117     41.26 54.65
15.   KOWALSKI, Kacper 01 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 1:37.56 111     46.21 51.35
16.   PYREK, Krystian 01 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 1:37.69 110     44.86 52.83
17.   ŚCISEŁ, Olaf 01 UKS Kapry-Armexim Pruszków 1:38.76 107     45.94 52.82
18.   NOWAK, Maurycy 01 Uks 307 1:39.67 104     44.93 54.74
19.   PŁOMIŃSKI, Piotr 01 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 1:39.91 103     45.12 54.79
20.   DOBROWOLSKI, Maksymiliam 01 UKS Victoria Józefów 1:42.03 97     45.66 56.37
21.   ROWIŃSKI, Aleksander 01 MUKP Warszawianka Wodny Park 1:44.12 91     45.50 58.62
22.   JONIEC, Jędrek 01 MUKP Warszawianka Wodny Park 1:44.99 89     46.47 58.52
23.   WARDAK, Michał 01 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 1:45.76 87     48.73 57.03
24.   CZERWŃSKI, Łukasz 01 UKS Jagiellonka 1:47.89 82     49.39 58.50
25.   STEFANEK, Adam 01 UKS Victoria Józefów 1:49.47 78     50.71 58.76
26.   CZARNECKI, Krzysztof 01 MUKP Warszawianka Wodny Park 1:58.45 62     57.10 1:01.35


11 lat  


1.   CISZEWSKI, Jakub 00 Uks 190 Łódź 1:12.21 274     34.66 37.55
2.   SZABŁOWSKI, Hubert 00 UKS Ostrobramska 1:13.98 254     35.22 38.76
3.   DEYNEZHENKO, Daniel 00 MKS Polonia Warszawa 1:15.21 242     34.69 40.52
4.   MŁYNARCZYK, Karol 00 UKS G- 8 Bielany 1:15.45 240     36.84 38.61
5.   BUREK, Ceazry 00 UKS Kapry-Armexim Pruszków 1:16.35 231     36.58 39.77
6.   RYBARCZYK, Adam 00 UKS Wilanowia 1:16.88 227     36.49 40.39
7.   BANASZAK, Patryk 00 Mkp Toruńczyk Toruń 1:17.01 226     36.76 40.25
8.   BĄCZEK, MACIEJ 00 Buks   Warszawa 1:17.43 222     36.08 41.35
9.   TOKARSKI, Daniel 00 PUKS Płońsk 1:18.11 216     36.99 41.12
10.   TUROWSKI, Jakub 00 UKS Meduza 1:18.82 210     37.41 41.41
11.   MACIEJEWSKI, Wiktor 00 Orka Sochaczew 1:19.49 205     37.50 41.99
12.   PAWŁOWSKI, Adam 00 UKS G- 8 Bielany 1:19.56 204     37.42 42.14
13.   SIDWA, Michał 00 Uks 190 Łódź 1:20.38 198     37.49 42.89
14.   MANKA, Jakub 00 UKS G- 8 Bielany 1:20.91 194     39.02 41.89
15.   KRAVANJA, Mikołaj 00 UKS Wilanowia 1:21.05 193     38.66 42.39
16.   KOŁODZIEJCZAK, Maciej 00 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 1:21.27 192     37.70 43.57
17.   JORDAN, Artur 00 UKS Kapry-Armexim Pruszków 1:21.38 191     39.44 41.94
18.   KLUSEK, Wojciech 00 Uks Pirania Targówek 1:21.85 188     40.02 41.83
19.   WARDAK, Jakub 00 UKS G- 8 Bielany 1:22.06 186     39.11 42.95
20.   CHINIEWICZ, Franciszek 00 Sinnet Warszawa 1:22.80 181     38.45 44.35
21.   KAŹMIERCZAK, Kacper 00 Klub Pływacki MZOS Płock 1:23.01 180     38.74 44.27
22.   SKOWRONEK, Dominik 00 UKS OLIMPIC Warka 1:23.04 180     41.09 41.95
23.   SZYMANEK, Damian 00 Mlks Znicz Delfin Kłobuck 1:23.19 179     38.51 44.68
24.   RUSKOWIAK, Konrad 00 UKS Jagiellonka 1:24.10 173     40.19 43.91
25.   PIÓRO, Mateusz 00 UKS Jagiellonka 1:25.31 166     41.54 43.77
26.   KRZEMIŃSKI, Michał 00 Uks 307 1:25.42 165     40.54 44.88
27.   MORGA, Jakub 00 Orka Sochaczew 1:26.26 160     40.05 46.21
28.   NOWAK, Miłosz 00 Uks 307 1:26.36 160     40.51 45.85
29.   KALISZ, Jakub 00 Uks Pingwiny 1:26.55 159     41.11 45.44
30.   ŁUKASIEWICZ, Igor 00 UKS OLIMPIC Warka 1:26.84 157     42.19 44.65
31.   SAKS, Rene 00 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 1:26.88 157     39.63 47.25
32.   MAJEWSKI, MAKSYMILJAN 00 Buks   Warszawa 1:26.93 157     40.99 45.94
33.   ALBOWICZ, Sebastian 00 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 1:30.49 139     43.54 46.95
34.   WYDRYSZEK, Bartosz 00 UKS Jagiellonka 1:32.11 132     44.81 47.30
35.   JOBDA, Ryszard 00 UKS Victoria Józefów 1:33.68 125     45.43 48.25
36.   SAWICKI, Filip 00 MUKP Warszawianka Wodny Park 1:36.81 113     43.39 53.42
37.   BALCERAK, Bartek 00 MUKP Warszawianka Wodny Park 1:42.96 94     48.45 54.51
38.   ZWIERZCHOWSKI, Kacper 00 MUKP Warszawianka Wodny Park 1:44.71 89     46.58 58.13
39.   ŻACZEK, Kacper 00 MUKP Warszawianka Wodny Park 1:55.00 67     51.39 1:03.61
40.   PATALITA, Krystian 00 MUKP Warszawianka Wodny Park 2:02.58 56     57.02 1:05.56


12 lat  


1.   PECYNA, Maciej 99 IKS Konstancin 1:07.64 333     32.59 35.05
2.   MACIEJEWSKI, KACPER 99 IUKS Muszelka 1:07.88 330     31.78 36.10
3.   PARZYNOWSKI, WOJCIECH 99 Uks 190 Łódź 1:07.91 329     32.60 35.31
4.   BARAŃCZYK, MICHAŁ 99 Uks 190 Łódź 1:09.00 314     33.18 35.82
5.   VOLPONI, Fryderyk 99 MUKP Warszawianka Wodny Park 1:10.10 299     34.53 35.57
6.   OGNIK, Bartosz 99 UKS Ostrobramska 1:11.10 287     34.00 37.10
7.   PAWŁOWSKI, Maksymilian 99 Śródmiejski U.K.S. Polna Warszawa 1:12.02 276     35.40 36.62
8.   MOŚCICKI, Jakub 99 MKS Trójka Łódź 1:13.02 265     35.69 37.33
9.   CHOTKOWSKI, Bartosz 99 GOSiR Piaseczno 1:13.13 263     34.82 38.31
10.   PELCZAR, KAMIL 99 IUKS Muszelka 1:13.29 262     35.69 37.60
11.   ŚLIWKA, Jakub 99 UKS Kapry-Armexim Pruszków 1:13.67 258     34.59 39.08
12.   KRAWCZYK, PAWEŁ 99 Buks   Warszawa 1:13.85 256     35.15 38.70
13.   KAŁUŻYŃSKI, Antoni 99 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 1:13.88 255     34.49 39.39
14.   GRZESZCZYK, Kacper 99 Uks Trójka Puławy 1:13.94 255     34.18 39.76
15.   CHAJDA, Aleksander 99 Uks 307 1:14.12 253     34.82 39.30
16.   WŁODARCZYK, Maciej 99 Uks Pingwiny 1:14.34 251     35.60 38.74
17.   BĄK, PATRYK 99 IUKS Muszelka 1:14.62 248     35.80 38.82
18.   WÓJS, Michał 99 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 1:14.69 247     36.03 38.66
19.   FIZIAR, Maciej 99 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 1:14.94 245     35.53 39.41
20.   JANDROWICZ, Jakub 99 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 1:15.08 243     37.49 37.59
21.   PARADOWSKI, OSKAR 99 UKS G- 8 Bielany 1:15.24 242     37.32 37.92
22.   LENARTOWICZ, Kacper 99 IKS Konstancin 1:15.35 241     35.52 39.83
23.   BOROWIECKI, Mateusz 99 Buks   Warszawa 1:15.68 238     35.20 40.48
24.   SKALDAWSKI, Krzysztof 99 GOSiR Piaseczno 1:16.30 232     36.10 40.20
25.   BUCEWKA, Kajetan 99 Śródmiejski U.K.S. Polna Warszawa 1:16.61 229     37.33 39.28
26.   SOBCZAK, Mikołaj 99 Klub Pływacki MZOS Płock 1:17.30 223     36.65 40.65
27.   SZYMAŃSKI, ADAM 99 UKS G- 8 Bielany 1:17.76 219     37.46 40.30
28.   WŁODARCZYK, Stanisław 99 UKS Kapry-Armexim Pruszków 1:17.90 218     36.69 41.21
29.   PEŁCZYŃSKI, Franciszek 99 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 1:18.12 216     39.35 38.77
30.   LORENC, Sebastian 99 MUKP Warszawianka Wodny Park 1:19.97 201     37.74 42.23
31.   MACIELĄG, Rafał 99 UKS Victoria Józefów 1:21.19 192     39.68 41.51
32.   WĄSIK, Michał 99 UKS Jagiellonka 1:21.72 189     38.72 43.00
33.   MROCZEK, Mateusz 99 UKS Jagiellonka 1:23.76 175     39.05 44.71
34.   ZAWADZKI, Konrad 99 Uks 307 1:25.54 164     42.68 42.86
35.   PILICH, Karol 99 MUKP Warszawianka Wodny Park 1:26.84 157     42.22 44.62
36.   NAWICZONOK, Andrei 99 Śródmiejski U.K.S. Polna Warszawa 1:26.94 157     39.93 47.01
37.   TRZEWIK, Kacper 99 UKS Jagiellonka 1:26.96 156     41.74 45.22
38.   ŻERAŃSKI, Przemek 99 Buks   Warszawa 1:28.35 149     41.69 46.66
39.   MIELNICKI, Daniel 99 MUKP Warszawianka Wodny Park 1:28.72 147     42.78 45.94
40.   BUDZIAK, Kamil 99 MUKP Warszawianka Wodny Park 1:34.70 121     45.37 49.33
41.   MIODUSZEWSKI, Dominik 99 MUKP Warszawianka Wodny Park 1:51.09 75     50.53 1:00.56


13 lat  


1.   ARNDT, Mateusz 98 KS Delfin Gdynia 1:00.77 459     28.96 31.81
2.   RYBAK, Konrad 98 Uks Pirania Targówek 1:02.24 428     30.05 32.19
3.   KOWALCZYK, Wiktor 98 UKS Maratończyk Ostrów Wlkp. 1:02.28 427     29.07 33.21
4.   DOBRZYŃSKI, Tomasz 98 PUKS Wola Warszawa 1:03.13 410     30.75 32.38
5.   GOŻDZIEWSKI, Adrian 98 MKS Wodnik Radom 1:03.96 394     30.79 33.17
6.   GORCZAK, Konrad 98 UKS G- 8 Bielany 1:04.53 384     29.95 34.58
7.   KOWALSKI, Dominik 98 UKS Ostrobramska 1:06.00 359     31.96 34.04
8.   FLORCZAK, Robert 98 UKS Jagiellonka 1:06.05 358     31.59 34.46
9.   KOZERA, Piotr 98 MKS Wodnik Radom 1:06.12 357     31.89 34.23
10.   SASIN, Paweł 98 UKS Meduza 1:06.71 347     31.69 35.02
11.   BRADTKE, Piotr 98 KS Delfin Gdynia 1:07.86 330     33.02 34.84
12.   PRZYBYLSKI, Michał 98 UKS OLIMPIC Warka 1:08.13 326     33.01 35.12
13.   MAŃCZAK, Błażej 98 KS Delfin Gdynia 1:08.32 323     32.41 35.91
14.   GÓRECKI, Kamil 98 MUKP Warszawianka Wodny Park 1:08.97 314     33.04 35.93
15.   NIEWIADOMSKI, Bartłomiej 98 Uks Pirania Targówek 1:09.35 309     32.90 36.45
16.   BARGLOWSKI, Mateusz 98 MKS "Ros" Pisz 1:10.13 299     33.45 36.68
17.   GRZELAK, Patryk 98 UKS Wilanowia 1:11.08 287     33.81 37.27
18.   JANKOWSKI, Mikołaj 98 MKS DELFINEK Łuków 1:11.29 284     33.62 37.67
19.   PIERŚCIŃSKI, Adam 98 GOSiR Piaseczno 1:11.39 283     33.48 37.91
    SAŁASIŃSKI, Michał 98 UKS Meduza 1:11.39 283     34.28 37.11
21.   BOJANOWSKI, przemek 98 UKS G- 8 Bielany 1:11.64 280     34.24 37.40
22.   STEPONAITIS, Simonas 98 Kaunas Swimming School 1:13.09 264     34.30 38.79
23.   BURBA, Mindaugas 98 Kaunas Swimming School 1:14.36 251     35.44 38.92
24.   MASŁOWSKI, Oskar 98 Klub Pływacki MZOS Płock 1:14.54 249     35.34 39.20
25.   STEFANIAK, Aleksander 98 UKS OLIMPIC Warka 1:14.87 245     36.40 38.47
26.   SOKOŁOWSKI, Bartosz 98 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 1:15.08 243     34.36 40.72
27.   NIEMCZYK, Krzysztof 98 KS Delfin Gdynia 1:16.70 228     35.83 40.87
28.   SZTABIŃSKI, Bartosz 98 UKS Jagiellonka 1:19.95 201     37.35 42.60
29.   JABŁKOWSKI, Piotr 98 UKS Victoria Józefów 1:24.71 169     40.40 44.31
30.   KUBIAK, Kacper 98 UKS Jagiellonka 1:29.44 144     40.77 48.67
31.   STASIAK, Marceli 98 Klub Pływacki MZOS Płock 1:29.62 143     43.17 46.45


14 lat  


1.   KAŹMIERCZAK, Wojciech 97 UKS Kapry-Armexim Pruszków 57.47 543     27.53 29.94
2.   STANISZEWSKI, Adam 97 MKS Trójka Łódź 58.74 509     28.42 30.32
3.   POPIELEC, Michał 97 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 58.90 505     28.26 30.64
4.   OLBORSKI, Krzysztof 97 KS 1 Ożarów Mazowiecki 59.98 478     28.62 31.36
5.   SENDYK, Paweł 97 UKP Marlin 1:00.31 470     28.73 31.58
6.   KWIATKOWSKI, Krzysztof 97 MTKP Delfin Toruń 1:00.42 468     28.86 31.56
7.   ŚCIBIOREK, Krzysztof 97 SKS Start Łódź 1:00.58 464     28.98 31.60
8.   ZIMOWSKI, OSKAR 97 Buks   Warszawa 1:00.64 462     29.19 31.45
9.   FRĄTCZAK, Mateusz 97 MKS Jedynka Łódź 1:01.14 451     29.12 32.02
10.   UMIŃSKI, Grzegorz 97 MKS Trójka Łódź 1:01.20 450     29.36 31.84
11.   KUZEBSKI, Jakub 97 GOSiR Piaseczno 1:01.42 445     28.94 32.48
12.   BRZEZIŃSKI, Jakub 97 GOSiR Piaseczno 1:01.62 441     29.01 32.61
13.   KUBOT, SZYMON 97 Klub Sportowy ' Warta ' Poznań 1:01.70 439     29.21 32.49
14.   PACHOWSKI, Adrian 97 UKS Jagiellonka 1:01.83 436     29.07 32.76
15.   SKUZA, Krzysztof 97 KS 1 Ożarów Mazowiecki 1:02.35 425     30.28 32.07
16.   SUCHAN, Jan 97 KS 1 Ożarów Mazowiecki 1:02.74 417     30.98 31.76
17.   MUTH, Marcin 97 KS 1 Ożarów Mazowiecki 1:02.93 414     30.02 32.91
18.   GALUS, Michał 97 MKS Trójka Łódź 1:03.16 409     30.74 32.42
19.   GOLIŃSKI, PATRYK 97 Buks   Warszawa 1:03.34 406     30.13 33.21
20.   ZIELIŃSKI, Cezary 97 MKS Medyk Giżycko 1:03.97 394     30.67 33.30
21.   DURA, Damian 97 MKS Jedynka Łódź 1:04.22 389     30.68 33.54
22.   BĄCZKOWSKI, Bartosz 97 MUKP Warszawianka Wodny Park 1:04.23 389     30.85 33.38
23.   SKŁODOWSKI, Paweł 97 KS 1 Ożarów Mazowiecki 1:04.29 388     31.15 33.14
24.   HAHN, Jakub 97 MKS Jedynka Łódź 1:05.21 372     31.27 33.94
25.   CHMIELEWSKI, Kacper 97 KS 1 Ożarów Mazowiecki 1:06.06 358     30.90 35.16
26.   CICHOŃ, Maciej 97 MKS Trójka Łódź 1:06.37 353     32.56 33.81
27.   POŁUDNIKIEWICZ, Adam 97 Buks   Warszawa 1:06.64 348     32.83 33.81
28.   TREFLER, Michał 97 UKS Jagiellonka 1:06.95 343     31.08 35.87
29.   OSSES, FILIP 97 Klub Sportowy ' Warta ' Poznań 1:07.08 341     32.96 34.12
30.   ANYSZ, Michał 97 GOSiR Piaseczno 1:07.60 334     31.52 36.08
31.   DĄBROWSKI, Kamil 97 Uks Pingwiny 1:08.24 324     32.60 35.64
    KĘPIŃSKI, Michał 97 SKS Start Łódź 1:08.24 324     33.30 34.94
33.   MAZUROWSKI, Kacper 97 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 1:08.43 322     32.75 35.68
34.   URBANIAK, Daniel 97 MKS Trójka Łódź 1:08.63 319     32.59 36.04
35.   ZILINSKAS, Rimvydas 97 Kaunas Swimming School 1:08.71 318     32.67 36.04
36.   MICHALSKI, Filip 97 MUKS Piętnastka AQUA Bydgoszcz 1:09.41 308     33.25 36.16
37.   SAWICKI, Bartosz 97 Buks   Warszawa 1:09.79 303     33.36 36.43
38.   TOMZIK, Jakub 97 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 1:10.24 297     32.75 37.49
39.   GUMOWSKI, Cezary 97 Płetwal Mława 1:10.95 289     33.08 37.87
40.   ŻAK, Wojciech 97 Buks   Warszawa 1:11.38 283     33.27 38.11
41.   ROGULSKI, Mateusz 97 UKS Ostrobramska 1:12.64 269     33.70 38.94
42.   KOSKINIOTIS, Odyseusz 97 UKS Kapry-Armexim Pruszków 1:14.97 244     34.72 40.25


15 lat  


1.   JURA, Maciej 96 UKS Jagiellonka 55.86 592     26.79 29.07
2.   JASZEWSKI, Marcin 96 Uks "polonez" Wyszków 55.95 589     26.94 29.01
3.   NIEMCZYK, Tomasz 96 MUKS Piętnastka AQUA Bydgoszcz 56.77 564     27.29 29.48
4.   KUSKOWSKI, ADAM 96 ORKA Ciechanów 59.00 502     27.95 31.05
5.   BAGROWSKI, Karol 96 MTKP Delfin Toruń 59.30 495     28.50 30.80
6.   PIETROŃ, MATEUSZ 96 ORKA Ciechanów 59.59 487     28.47 31.12
7.   CHMIEL, Mateusz 96 Uks "polonez" Wyszków 1:00.07 476     28.39 31.68
8.   JABŁOŃSKI, Mateusz 96 MUKS Piętnastka AQUA Bydgoszcz 1:00.14 474     28.60 31.54
9.   ADAMSKI, ADRIAN 96 ORKA Ciechanów 1:00.31 470     28.98 31.33
10.   PRZYBOROWSKI, Konrad 96 KS Delfin Gdynia 1:00.79 459     28.75 32.04
11.   HOŁUBIEC, MACIEJ 96 Uks "rekin" Warszawa 1:01.39 446     29.49 31.90
12.   KRZEWIŃSKI, Patryk 96 MUKS Piętnastka AQUA Bydgoszcz 1:01.74 438     29.36 32.38
13.   PISKOR, Michał 96 KS 1 Ożarów Mazowiecki 1:01.75 438     29.66 32.09
14.   JERZYŃSKI, Konrad 96 MKS Trójka Łódź 1:02.00 433     29.78 32.22
15.   ZARĘBA, Łukasz 96 UKS Meduza 1:02.03 432     28.84 33.19
16.   PALUCHOWSKI, Konrad 96 Orka Sochaczew 1:02.75 417     29.47 33.28
17.   KRZYŻOWSKI, MATEUSZ 96 Buks   Warszawa 1:03.50 403     29.98 33.52
18.   ŻACZEK, Jeremi 96 UKS Jagiellonka 1:03.63 400     29.98 33.65
19.   PALUSZKIEWICZ, Patryk 96 MKS Jedynka Łódź 1:04.09 392     31.21 32.88
20.   WOLANEK, Szymon 96 SKS Start Łódź 1:04.64 382     31.47 33.17
    POLASZYK, Bartosz 96 UKS G- 8 Bielany 1:04.64 382     30.59 34.05
22.   WITAN, Daniel 96 UKS OLIMPIC Warka 1:04.68 381     30.79 33.89
23.   SZYMAŃSKI, Jakub 96 Uks "polonez" Wyszków 1:05.12 373     30.81 34.31
24.   STOKARSKI, Paweł 96 Uks "polonez" Wyszków 1:06.77 346     31.78 3